Архів за Березень, 2017

ХVІІІ Всеукраїнська Я-конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО

24 березня у м. Буча (Київська область) в Головному навчальному центрі «Зелена Буча» відбулася ХVІІІ Всеукраїнська Я-конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Вчимося знати, вчимося робити, вчимося бути, вчимося жити разом: трансформація освітнього ландшафту школи засобами сучасних технологій».
Вона проходила у форматі mini-Trend-Study-Space.
Команда Ліцею міжнародних відносин №51 (у складі – заступника директора з навчально-вихоної роботи Байкової С.Ю., вчителя географії, керівника клубу ЮНЕСКО Ліцею Власюк О.В. та учнів 9-А класу Постоєнко Марії та Грималюка Артура) взяла участь у роботі конференції.

Конференція проходила в атмосфері активного спілкування та креативного обміну думками щодо бачення сучасної освіти. Команда Ліцею отримала сертифікати учасників конференції, а також дипломи за унікальний погляд на трансформацію освітнього ландшафту сучасної школи, творчий підхід та інноваційні рішення щодо впровадження концепції Нової української школи.
Учні презентували досвід роботи Ліцею міжнародних відносин № 51 за двома напрямками:
• кейс – технології («Кейс-технології у рамках міжнародного проекту «Європа та Азія в діалозі культур»);
• формування «м’яких навичок» («Формування в учнів Ліцею «м’яких навичок» мовою театру»).
Команда ліцею взяла участь у прикладному подіумі «Кейс-технології від покоління- Z». Учні активно попрацювали на тренінг-shop з формуваннюя Soft Skills (м’які навички).
Власюк О.В. взяла участь в теоретичному науково-педагогічному подіумі «Трансдисциплінарна освіта: ми для неї чи вона для нас?».КВН юних пожежників

22 березня команда “Вогники” Ліцею міжнародних відносин № 51 брала участь у районному фестивалі команд веселих та найкмітливіших юних пожежників ім. Л.П. Телятнікова “Хай буде безпечно у кожній оселі“.

Дякуємо за гарний виступ учнів 7 Б класу та класного керівника Осташевську Л.Р.«ДІАЛОГ ДЕРЖАВ: ПАРТНЕРСТВО В ОСВІТІ»

21 березня 2017 року учні Ліцею міжнародних відносин № 51 стали активними учасниками районного етапу ХІV загальноміського конкурсу – фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті», який проходив під гаслом
«Ми – це не безліч стандартних «я»,
а безліч всесвітів різних».

9 команд навчальних закладів Печерського району представили мультимедійні презентації та танцювально – музичні композиції, що стали віртуальною мандрівкою до країн Європи. Ліцей міжнародних відносин №51 представляв співпрацю закладу з Кіпром у рамках угоди з Міжнародною школою «Американська Академія».Толока у Маріїнському парку

18 березня 2017 року учні Ліцею міжнародних відносин № 51 брали участь у конкурсі
“Найкраща ідея створення лави для відпочинку”
у Маріїнському парку.

.


Весняна толока

16, 17,18 березня у Ліцеї міжнародних відносин № 51 проводилась весняна толока:
працівники Ліцею та учні здійснювали прибирання територій, упорядковували квітники.

Всім учасникам  - ДЯКУЄМО!

Закликаємо всіх до участі в толоці. Працювати можна в будь-який день.