ХVІІІ Всеукраїнська Я-конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО

24 березня у м. Буча (Київська область) в Головному навчальному центрі «Зелена Буча» відбулася ХVІІІ Всеукраїнська Я-конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Вчимося знати, вчимося робити, вчимося бути, вчимося жити разом: трансформація освітнього ландшафту школи засобами сучасних технологій».
Вона проходила у форматі mini-Trend-Study-Space.
Команда Ліцею міжнародних відносин №51 (у складі – заступника директора з навчально-вихоної роботи Байкової С.Ю., вчителя географії, керівника клубу ЮНЕСКО Ліцею Власюк О.В. та учнів 9-А класу Постоєнко Марії та Грималюка Артура) взяла участь у роботі конференції.

Конференція проходила в атмосфері активного спілкування та креативного обміну думками щодо бачення сучасної освіти. Команда Ліцею отримала сертифікати учасників конференції, а також дипломи за унікальний погляд на трансформацію освітнього ландшафту сучасної школи, творчий підхід та інноваційні рішення щодо впровадження концепції Нової української школи.
Учні презентували досвід роботи Ліцею міжнародних відносин № 51 за двома напрямками:
• кейс – технології («Кейс-технології у рамках міжнародного проекту «Європа та Азія в діалозі культур»);
• формування «м’яких навичок» («Формування в учнів Ліцею «м’яких навичок» мовою театру»).
Команда ліцею взяла участь у прикладному подіумі «Кейс-технології від покоління- Z». Учні активно попрацювали на тренінг-shop з формуваннюя Soft Skills (м’які навички).
Власюк О.В. взяла участь в теоретичному науково-педагогічному подіумі «Трансдисциплінарна освіта: ми для неї чи вона для нас?».