Архів за Січень, 2017

Право і МИ

У Ліцеї міжнародних відносин №51 відбулося заняття правового лекторію у формі “круглого столу” на тему «Право і ми» для  учнів 9, 10 та 11 класів, лідерів учнівського самоврядування.

В правовому лекторії брали участь представники Управління забезпечення прав людини Національної поліції України
Кравецька Н.Н. та Гурська Г.А.Пам’ятай про КРУТИ

Любіть Україну, як вірні сини,

Віддати життя їй готові,

Як юні сини, що життя віддали

Під Крутами всі, як Герої…

На виконання Указу Президента України «Про вшанування пам’яті Героїв Крут» від 15.01.2007 № 15/2007 у Ліцеї протягом тижня вшановували пам’ять Героїв Крут.
Учні 10 класів поклали квіти на місці захоронення Героїв Крут, відбулася акція «Запали свічку пам’яті героям Крут», проведено виховні години на тему «Тут юнь прекрасна і свята встелила землю в мить єдину…».
27 січня 2017 року в актовій залі Ліцею Героям Крут була присвячена година – реквієм «Крути: і сум, і біль, і вічна слава». На заході були присутні Юрій Сиротюк, депутат Київської міської ради, Марія Петрова, заступник голови Національної Ради жінок України», батьки, учні 9-11 класів, вчителі Ліцею.День Соборності України

23 січня 2017 року учні Ліцею міжнародних відносин №51 брали участь у Міській учнівській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО, присвяченій Дню Соборності України,
“Видатні місця та культурна спадщина ЮНЕСКО в Україні”.

Метою конференції було ознайомлення учнів з видатними місцями різних регіонів України та об’єктами культурної спадщини ЮНЕСКО в Україні, виховання особистості на засадах патріотизму, любові до рідного краю, формування активної громадянської позиції та особистої відповідальності за долю і єдність країни. Програма заходу включала виступи науковців щодо Дня Соборності українських земель та сучасного стану культурної спадщини ЮНЕСКО в Україні, презентації стендових виступів, створених учнями шкіл-учасниць та творчий проект «Україна – єдина країна».
Учні Ліцею презентували свій регіон дослідження – Одеську область. У вигляді стендового виступу вони представили всі культурні, історичні, географічні об’єкти, якими пишається ця область.
Основним підсумком конференції стало усвідомлення учасниками того, що саме ідея єдності та суверенності України є головною умовою розвитку та процвітання нашої держави.Увага! Увага!