День Соборності України

23 січня 2017 року учні Ліцею міжнародних відносин №51 брали участь у Міській учнівській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО, присвяченій Дню Соборності України,
“Видатні місця та культурна спадщина ЮНЕСКО в Україні”.

Метою конференції було ознайомлення учнів з видатними місцями різних регіонів України та об’єктами культурної спадщини ЮНЕСКО в Україні, виховання особистості на засадах патріотизму, любові до рідного краю, формування активної громадянської позиції та особистої відповідальності за долю і єдність країни. Програма заходу включала виступи науковців щодо Дня Соборності українських земель та сучасного стану культурної спадщини ЮНЕСКО в Україні, презентації стендових виступів, створених учнями шкіл-учасниць та творчий проект «Україна – єдина країна».
Учні Ліцею презентували свій регіон дослідження – Одеську область. У вигляді стендового виступу вони представили всі культурні, історичні, географічні об’єкти, якими пишається ця область.
Основним підсумком конференції стало усвідомлення учасниками того, що саме ідея єдності та суверенності України є головною умовою розвитку та процвітання нашої держави.