Архів за Грудень, 2016

З Новим Роком!

.

У Ліцеї напередодні Новорічного свята проведено зустрічі із казковими персонажами,
вистави “Пітер Пен” , “Лускунчик”,
святкові години, квест для 7-9 класів
“У пошуках різдвяної зірки”.

З НОВИМ РОКОМ!Оберіг для воїна АТО

Сьогодні десятки тисяч воїнів Збройних Сил України, патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від ворогів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Їм, як ніколи, потрібна наша увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.

6 грудня в Ліцеї міжнародних відносин № 51 відбувся благодійний марафон.

Від кожного класу учні зібрали свою посилочку з малюнками, солодощами, теплими речами, які зігріють наших захісників на передовій.
Ми вдячні всім батьками, вчителям, учням за участь у марафоні «Оберіг для воїна АТО»!
Подарунки від учнів Ліцею отримали бійці 5 та 8 окремих батальонів української добровочої Армії.
Ви зможете переглянути відео-відгук за посиланням:http://sectorpravdy.com/ua/news/duknews/2019-kyivskyi-litsei-51-peredav-biitsiam-podarunky-vid-mykolaia

Київський ліцей №51 передав бійцям подарунки від Миколая (відео)

УДА+51й ліцейДіти-дітям

sun43

2 грудня в Ліцеї міжнародних відносин №51 відбувся традиційний благодійний ярмарок в рамках благодійного проекту «Діти-дітям».
Мета проведення – допомога дітям Городнянської школи-інтернату.

Протягом 15-ти років наш Ліцей співпрацює з Городнянською школою-інтернатом для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Саме тому благодійний проект, в якому беруть участь учні ліцею, має назву “Діти – дітям».
15 років поспіль ми даруємо дітям, які не мають родинного тепла, не тільки речі, солодощі, іграшки, театральні вистави, але й віру в те, що мрії збуваються. Діти знають, що в Ліцеї міжнародних відносин №51 м. Києва у них є друзі.
2 грудня на традиційному ярмарку було зібрано 15901 грн. 90коп. (п’ятнадцять тисяч дев’ятсот одна) гривня 90 копійок, які було відправлено у Городнянську школу–інтернат для придбання необхідних дітям речей, а саме: спортивне взуття (кросівки), чайники, пилосос, засоби гігієни.

Ми щиро дякуємо всім за участь у благодійному ярмарку!