Архів за Вересень, 2015

Європейський день мов

denmov 25 вересня в Ліцеї міжнародних відносин 51 відбулося святкування Європейського дня мов. Підготували свято вчителі іноземних мов під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Байкової С.Ю.

У ліцеї заздалегідь готувалися до свята: члени Клубу ЮНЕСКО ліцею з вчителями іноземних мов Супрун Н.С. та Осташевською Л.Р. оформили інформаційний стенд українською та англійською мовами, прикрасили приміщення ліцею прапорами різних країн Європи та висловами відомих людей про важливість вивчення іноземних мов.
В актовій залі відбувся віртуальний євротур, присвячений Європейському дню мов. Запрошені на свято учні здійснили віртуальну подорож до країн Європи: Великобританії, Німеччини, Франції. Ліцеїсти мали можливість дізнатися про культуру кожної з країн, про визначні місця, національну кухню, послухати вірші та заспівати пісень різними мовами. Екскурсоводами у віртуальному євротурі були учні 5-6 класів під керівництвом вчителя англійської мови Сагури К. Ю. Але, говорячи про іноземні мови, учні не забули і про рідну мову, про необхідність її збереження та вивчення.

Під час святкування Дня європейських мов учні 8 – В класу познайомили ліцеїстів та вчителів зі своєю роботою в рамках проекту європейського співтовариства «eTwinning», в якому вони працюють під керівництвом учителя англійської мови Зайченко Н.С. та вчителя образотворчого мистецтва Садовської Т.В.

etwinning Учасники проекту розповіли про можливості, які відкриває eTwinning.
Учні наголосили на тому, що проект eTwinning допомагає їм вчитися жити разом: розуміти інших, вивчати й цінувати європейські культури та мови.

Вони розповіли про найцікавіші із своїх проектів, серед яких “Why is it worth seeing your region?”,“Growing up in Europe”, “Youropean: you have voice, you have rights, you are a child, you are a European” та запросили інших ліцеїстів та вчителів до співпраці в проектах «eTwinning».

Свято об’єднало вcіх учасників у прагненні вивчати європейські мови, знання яких розширює людські можливості та сприяє взаєморозумінню між народами та державами.День Миру

0048
21 вересня наш ліцей,
як учасник проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО,
з метою поширення культури толерантності
серед ліцеїстів приєднався до відзначення
Міжнародного дня миру.

В актовій залі відбулося тематичне засідання клубу ЮНЕСКО Ліцею під гаслом «Світове щастя неможливе без миру на Землі». Під час зустрічі було висвітлено історію та значення Міжнародного дня миру ООН. Відбулась прем’єра фільму «Україна – це я». Фільм є результатом спільного проекту учнів 8-х та 10-х класів під керівництвом вчителя географії, керівника клубу ПАШ ЮНЕСКО в Ліцеї О.В.Власюк. Мета проекту – виховання патріотизму, відповідальності за все, що відбувається в суспільстві, що є для України необхідною умовою її існування як цілісної суверенної держави, яка прагне миру.
Традиційно учні 8-х класів пройшли символічною Ходою Миру до пам’ятного знаку жертвам терористичних актів 11 вересня 2001 року у США «Розбите Серце» (вулиця Мечникова, 14/1 ) та поклали квіти, вшанувавши пам’ять загиблих у збройних конфліктах. Наймолодші ліцеїсти виготовили паперових голубів миру та прикрасили ними вестибюль ліцею. Члени ради ліцею оформили інформаційний вісник «Міжнародний День миру (International Day of Peace)» двома мовами: українською та англійською.Ярмарок гуртків

17.09.2015 та 18.09.2015 В ліцеї відбувся «Ярмарок гуртків».
До уваги батьків та учнів були представлені різноманітні гуртки та секції,які працюють на базі ліцею.Олімпійський урок – 2015

10 вересня 2015 року в Ліцеї міжнародних відносин №51 було проведено Всеукраїнський олімпійський урок.
Мета заходу: навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.
На святі були присутні:
багаторазова призерка чемпіонатів Європи та світу Інеса Миколаївна Кравець,
президент «Професійної Ліги стронґменів України» Сергій Олександрович Конюшок,
Українська легкоатлетка Олена Іванівна Говорова,
багаторазовий чемпіон України та Европи Іван Олексійович Пушкін .

Вчителі фізичної культури школи ретельно готувалися до уроку та розробили для учнів цікаві естафети, які із задоволенням демонстрували почесним гостям.

Всі учасники отримали заряд бадьорості та доброго настрою!Науково-методичний семінар

DSC_1132 9 вересня в ліцеї відбувся науково – методичний семінар – практикум для вчителів іноземних мов

« Системно – діяльнісний підхід до розвитку творчої та інтелектуальної особистості засобами іноземної мови».

На семінарі були присутні завідувач кафедри методики мов та літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент В.М. Буренко, вчителі англійської мови м. Києва та Київської області. Заслужений вчитель України Є. М. Константинова в своєму виступі розповіла про досвід впровадження інноваційних технологій навчання в ліцеї. Девіз семінару : «Навчатися з натхненням та задоволенням» (“Learning with joy and inspiration”).

Учні 8-11 класів розповіли про навчальні проекти, фільми, поетичні альманахи, вистави, над якими вони працювали на уроках англійської мови під керівництвом заступника з навчально-виховної роботи з іноземних мов С.Ю. Байкової та вчителів   Є.М.Константинової,  Я.О.Корницької, О.О. Сушко, О.Ф. Вигран, Т.В. Воловик, О.Г. Постоєнко та ін.