Європейський день мов

denmov 25 вересня в Ліцеї міжнародних відносин 51 відбулося святкування Європейського дня мов. Підготували свято вчителі іноземних мов під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Байкової С.Ю.

У ліцеї заздалегідь готувалися до свята: члени Клубу ЮНЕСКО ліцею з вчителями іноземних мов Супрун Н.С. та Осташевською Л.Р. оформили інформаційний стенд українською та англійською мовами, прикрасили приміщення ліцею прапорами різних країн Європи та висловами відомих людей про важливість вивчення іноземних мов.
В актовій залі відбувся віртуальний євротур, присвячений Європейському дню мов. Запрошені на свято учні здійснили віртуальну подорож до країн Європи: Великобританії, Німеччини, Франції. Ліцеїсти мали можливість дізнатися про культуру кожної з країн, про визначні місця, національну кухню, послухати вірші та заспівати пісень різними мовами. Екскурсоводами у віртуальному євротурі були учні 5-6 класів під керівництвом вчителя англійської мови Сагури К. Ю. Але, говорячи про іноземні мови, учні не забули і про рідну мову, про необхідність її збереження та вивчення.

Під час святкування Дня європейських мов учні 8 – В класу познайомили ліцеїстів та вчителів зі своєю роботою в рамках проекту європейського співтовариства «eTwinning», в якому вони працюють під керівництвом учителя англійської мови Зайченко Н.С. та вчителя образотворчого мистецтва Садовської Т.В.

etwinning Учасники проекту розповіли про можливості, які відкриває eTwinning.
Учні наголосили на тому, що проект eTwinning допомагає їм вчитися жити разом: розуміти інших, вивчати й цінувати європейські культури та мови.

Вони розповіли про найцікавіші із своїх проектів, серед яких “Why is it worth seeing your region?”,“Growing up in Europe”, “Youropean: you have voice, you have rights, you are a child, you are a European” та запросили інших ліцеїстів та вчителів до співпраці в проектах «eTwinning».

Свято об’єднало вcіх учасників у прагненні вивчати європейські мови, знання яких розширює людські можливості та сприяє взаєморозумінню між народами та державами.