Всесвітня акція «Україна моя»

1 Ліцей міжнародних відносин №51 став ініціатором та першим учасником Всесвітньої акції «Україна моя». Українська молодь діаспори буде малювати Україну. Ця акція є естафетою маленьких українців з різних країн світу. Вік учасників від 7 до 15 років. За умовами акції, діти в кожній з країн – учасниць мають створити 5 малюнків на зазначену вище тему на папері формату А4. Малюнки відправляються до наступної країни-учасниці, де діти також готують 5 робіт. Так естафета передається від країни до країни, щоразу поповнюючись новими роботами.
Перші 5 робіт учнів Ліцею вже відправлено до Канади, де діти під керівництвом директора школи “Рідна школа Оквілл” Оксани Левицької готують свої 5 малюнків.

Наступний учасник – Сполучені Штати Америки, потім Іспанія. Передача художніх робіт від учасника до учасника триватиме до грудня 2019 року. Після цього буде організовано виставку всіх робіт в Україні, а відеозвіт буде відправлено кожній школі – учаснику. Організаторами акції виступають Всеукраїнська ліга жінок спільно з Національною радою жінок України.