Візит вчителів Ліцею міжнародних відносин №51 до Китайської Народної Республіки

1380184475 На запрошення Школи Тайань Інь Шунь Шань (Tai’an Ying Xiongshan Senior Middle School) міста Тайань провінції Шаньдун КНР, в рамках роботи над проектом «Європа та Азія разом», відбувся візит вчителів Ліцею міжнародних відносин №51 м.Києва на чолі з директором С.М. Шевцовою до Китайської Народної Республіки.

З 29 жовтня по 02 листопада вчителі ліцею мали можливість познайомитись із системою освіти Китаю та взяти участь у багатьох цікавих заходах, які проводилися в Школі Тайань Інь Шунь Шань (Tai’an Ying Xiongshan Senior Middle School): семінарах, майстер-класах, спортивному святі.
Делегація відвідала музеї та визначні місця Тайана та Пекіна. Найцікавішим для українських учителів було спілкування з учителями та учнями, встановлення «живих» контактів, пізнання історії та культури Китайської Народної Республіки. У конференц-залі школи урочисто в присутності викладачів, учнів, адміністрації школи та представників адміністрації міста Тайань була підписана угода про співробітництво між Ліцеєм міжнародних відносин № 51 Печерського району міста Києва та Школою Тайань Інь Шунь Шань (Tai’an Ying Xiongshan Senior Middle School) міста Тайань провінції Шаньдун КНР.