Вітаємо зі cвятом “Останній дзвоник”!

Звернення лідерів учнівського самоврядування Ліцею 51 до випускників:

Ліцей як великий потік, чиста вода, джерело енергії, думок, мрій, талантів. Швидко навчаються учні, з маленьких стають дорослими, змінюються рідні обличчя, але як береги залишаються вчителі, молодші учні приймають традиції, прагнення до успіху, рухаються далі, до нових ідей, результатів, досягнень, перемог.

Кожен день, проведений вами в Ліцеї, не був просто днем. Кожен урок, кожна хвилина залишали свій відбиток у вашій душі, так, як і ви, залишали відбиток у душі Ліцею. Протягом вашого навчання ви завжди були частиною цієї величезної сім’ї – школи. Кожен ваш вчинок, кожна думка залишаться тут, в наших серцях, а у ваших серцях завжди житиме пам’ять про Ліцей.

Любі випускники! Ви завжди відігравали значну роль у житті ліцею. До речі, про ролі! Ви – наші улюблені театрали. Ми із захопленням спостерігали за вашими успіхами у театрі, з радістю ходили на ваші вистави і з нетерпінням чекали на нові. Ви – невід`ємна частина усіх шкільних концертів і заходів. Ви були для нас світлом, гідним прикладом і добрими друзями. А «Театр – студія 51» – це унікальна команда, яка 10 років перемагала у конкурсі театральних колективів Печерського району «Кришталевий каштан», а в цьому році перемогла і в міському конкурсі «Срібне джерело».

11 років… Важко повірити, що вони так швидко пролетіли. Скоро ви знайдете нові заняття, нових друзів, нове життя, але ми закликаємо вас ніколи не забувати те місце, звідки починався ваш життєвий шлях. Покоління змінюють одне-одного дуже швидко, але саме цю зміну поколінь ми і називаємо життям. Життям, яке створювали в нашому Ліцеї ви, життям, яке будуть створювати подальші покоління – ми. І ми обіцяємо бути гідними і не підвести в першу чергу Вас.

Сьогодні один з найвідповідальніших днів у вашому житті. Сьогодні ви прощаєтесь з Ліцеєм і робите крок в нове, дивовижне і непередбачуване доросле життя. Ваші емоції не дано зрозуміти жодному з нас, учнів Ліцею.

Але ми дуже хочемо, щоб ви пам’ятали: куди б ви не йшли, де б ви не були, двері Ліцею завжди будуть для вас відчинені. Тут вас люблять і чекають, тут ви завжди вдома.