Урок – рольова гра

Урок – рольова гра з профільного курсу «Прикладна економіка»
(Junior Achievement “Applied Economics”).

Вже другий рік ми вивчаємо курс прикладної економіки англійською мовою.
Протягом цього часу відкрили для себе багато нового та цікавого.
Бажаючи ще більше розширити свої знання з цього курсу, ми вирішили спробувати відтворити у ігровій формі роботу справжньої компаній.
Все це вилилося в повноцінний проект.

5 грудня у Ліцеї пройшов урок-рольова гра “Magic”makes our life tastier”. Спочатку планувався звичайнісінький проект, яких у школі багато, але під час розробки він ставав дедалі цікавішим і складнішим. Спочатку ми просто хотіли дізнатися про аспекти роботи у корпорації і командну роботу саме зсередини. Нам хотілося зрозуміти більше про брендінг, що казати журналістам на представленні компанії, яку роботу виконують різні типи менеджерів. Як результат, мети своєї ми досягли, ще й на власному досвіді дізналися, як працювати на різних посадах. Також ми хотіли показати всім іншим, що тільки наполеглива праця приведе вас до успіху.
Зв’язки у колективі стали тіснішими. Ми ще краще навчилися цінувати одне одного і рахуватися з думкою інших. Також, був набутий досвід участі у так званих мозкових штурмах, особливо при проектуванні сценарію. Ми зрозуміли, що зйомки проекту – важка, виснажлива робота. Це був неоцінний досвід для всіх нас.
Учні 11-Б класу.