Україна – США: діалог культур

В умовах сьогодення іноземна мова розглядається як засіб спілкування й залучення до культури іншого народу. Важливим апектом у навчанні стає формування в учнів соціокультурних компетенцій, що виводить процес вивчення іноземних мов на якісно новий рівень і дозволяє сформувати багатогранну особистість, яка здатна адаптуватися до вимог суспільства.

23 листопада 2015 року у Ліцеї міжнародних відносин № 51 відбулося районне методичне об’єднання вчителів англійської мови «Україна – США: діалог культур. Засоби розвитку соціокультурних компетенцій». Було презентовано проект «TEG’s America Day», метою якого є формування соціокультурних компетенцій учнів при вивченні історії та культури США, створення платформи для культурного обміну та інтеграції України в культурний світовий простір.
На презентації виступили з вітальним словом Вікторія Михайленко, помічник аташе з питань культури Посольства США в Україні та Алекса Чопівська, засновник і виконавчий директор міжнародної освітньої організації Transnational Education Group (TEG).
У рамках проекту був проведений Фестиваль американських свят та показана музична міні-вистава “Нью Йорк – Велике Яблуко”. Відбулася презентація найкращих есе на тему «Порівняльна характеристика систем шкільної освіти України та США на прикладі cтаршої школи».

Проведений захід надовго запам’ятається і нашим американським гостям, і учням ліцею!