У Ліцеї міжнародних відносин № 51 проводимо профілактичну роботу

20200304_140925 У Ліцеї міжнародних відносин № 51 проводимо профілактичну роботу: лікар вимірює температуру у дітей, кварцуємо приміщення, навчаємо учнів дотримуватися звичайних заходів обережності: часто і ретельно мити руки з милом, обробляти руки антисептичними засобами, під час кашлю і чхання прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя, одягати медичну маску в громадському транспорті, магазинах та поліклініках.

З метою мінімізації ризиків розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV  та згідно з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я  щодо проведення заходів з посилення поточної дезінфекції  в ліцеї проводиться додаткове  очищення та дезінфекція поверхонь, підвіконь, поручнів, дверних ручок, раковин.

Також всім учням доведено інформацію про необхідність проведення очищення та дезінфекцію комп’ютерів, мобільних телефонів, кишенькових персональних комп’ютерів.

Звертаємо увагу відвідувачів ліцею, що вхід до ліцею обмежується у зв’язку з запобіганням розповсюдження і поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій. Просимо підійти до цього питання з повною відповідальністю кожного.

На виконання листа Міністерства охорони здоров’я № 26-04/5875/2-20 від 28.02.2020