Святкуємо День Європи!

Святкуємо День Європи!
Відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року щороку кожної третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи. Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а й за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.
З метою поглиблення знань здобувачів освіти про Європу та Європейський Союз у Ліцеї міжнародних відносин №51 з 11.05 до 14.05 проведено тиждень «Європейський вернісаж».
На засіданні Клубу ЮНЕСКО, яке було присвячене Дню Європи в Україні – 2021, відкрито «Європейський вернісаж». Старшокласники під керівництвом учителів англійської мови оформили інформаційні стенди до Дня Європи українською мовою та мовами ЄС, презентували експозицію «Поезія в камені» з фотографіями архітектурних пам’ятників Києва та поетичними рядками англійською мовою.

Відбулася яскрава презентація проекту ЄС «eTwinning». Здобувачі освіти познайомились з унікальними можливостями, які надає нам проект eTwinning, до якого Ліцей приєднався у 2013 році. Проект eTwinning став для учителів та учнів майданчиком для спілкування, обміну досвідом. Це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій.

Класні керівники 1-10 класів провели для здобувачів освіти віртуальні екскурсії «Подорожуємо Європою», тематичні виховні години «Відкрий Європу для себе». Учителі іноземних мов провели інтелектуальні ігри та вікторини на європейську тематику: «Do you know the national symbols of European countries?» для 1-3 класів, « The European Union today» для 4-7 класів,«What is the European Union?» для 8-10 класів.