Спільна Шкільна Сесія Європейського Молодіжного Парламенту

Україна, Всеукраїнської Асамблеї Молоді та Ліцею міжнародних відносин №51

З 24 по 25 вересня 2011 року в Ліцеї міжнародних відносин №51 вперше в Україні відбулася Сесія Європейського молодіжного парламенту для гімназій, шкіл та ліцеїв м. Києва. Ця сесія була ініційована міжнародною організацією «Європейський молодіжний парламент – Україна» та Ліцеєм міжнародних відносин №51.

Звіт-Сесія ЄМП

Ця подія зібрала понад 60 активних молодих людей віком 14- 16 років, що представляли 10 шкіл Києва. Участь у сесії брали учні, які підготували есе на тему « Моє бачення майбутнього України» та пройшли попередній відбір.
24 вересня на церемонії відкриття був присутній почесний гість – Золтан Салаї, керівник відділу політики, преси та інформації Представництва Європейської комісії в Україні, який привітав учасників сесії.
Звіт-Сесія ЄМП2

Учасники сесії працювали над вирішенням широкого спектру актуальних економічних, соціальних та культурних проблем України як європейської держави у складі комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають комітетам Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднувала загальна тема сесії «Євроінтеграційні амбіції України: перспективи та перешкоди».
Звіт-Сесія ЄМП3
Цей захід не передбачав пасивної участі учнів, а навпаки максимально сприяв їх можливості поспілкуватись англійською мовою. Організатори використовували сучасні інтерактивні методи, в першу чергу, рольові і ділові ігри, симуляції тощо. Вони дозволили учасникам сесії отримати практичний досвід і засвоїти навички ведення дебатів та парламентської процедури.
Звіт-Сесія ЄМП 4