Семінар для заступників директорів з іноземних мов

1 У Ліцеї міжнародних відносин № 51 відбувся семінар для заступників директорів з іноземних мов на тему: «Роль інтегрованого навчання у формуванні творчої особистості учня»
Інтегроване навчання – це об’єднання навчального матеріалу. Глобальним принципом інтегрованого навчання є об’єднання в єдине ціле знань з різних галузей, тобто утворення комплексної картини про поняття, явища, процес, а локальним – вкраплення знань з інших галузей в загальну логіку уроку основного предмету.

Таке навчання можна вважати таким, що розвиває творчі здібності учнів, спонукає їх до самостійного отримання нових знань.

В роботі семінару взяли участь: викладачі ІППО КУ імені Бориса Грінченка, методисти районних управлінь освіти м. Києва, адміністрація, вчителі і батьки ЛМВ№51, заступники директорів з іноземних мов, науковці-представники АНУ.
В рамках семінару як приклад інтегрованого навчання було представлено проект “To Wash or Not to Wash”.
Протягом двох років учні 7-Б класу зі своїми вчителями Реконнен І.О., Корницькою Я.О., Константиновою О.М. працювали над цим проектом.
Його головна мета – залучити якомога більше учнів нашого ліцею до процесу своєчасного і правильного миття рук, тому що це – найефективніший спосіб не тільки захистити себе від захворювань, але й припинити їх розвиток.
Учасники проекту “To Wash or Not to Wash”, запросили до участі в ньому Адамчук-Чалу Надію Іванівну, кандидата біологічних наук, докторанта АНУ, дублера космонавта Л.Каденюка, яка провела майстер-клас з цього питання і залучила учнів до експериментальної роботи.
Головні координатори, учні 7-Б класу, оголосили результати досліджень (результати змиву), які виявили:
- багато колоній бактерій, серед яких є збудники шлунково – кишкових захворювань;
- спори цвілих грибів.
Беручи участь у цьому проекті, учні 7-Б класу двома мовами розмірковували і дискутували про необхідність пропагувати важливість особистої гігієни, в тому числі – миття рук.
Для інформування і зацікавленості в цьому питанні вчителі та учні зняли й показали цікавий та повчальний фільм “Handwashing Day” .
З великим натхненням і задоволенням учні 7-Б класу представили театралізовану виставу “Wash ‘em Clean” («Мойдодыр» ). [Галерею не знайдено]