Семінар

ЗНО 2015 У Ліцеї міжнародних відносин відбувся
семінар для заступників директорів з іноземних мов та вчителів, які працюють в старшій школі

на тему

Особливості формування комунікативної компетенції учнів з писемного мовлення при підготовці до ЗНО”.

Програмка семінару для заступників директорів 15.10.14

Метою даного семінару було визначити рівень сформованості в учнів навичок та вмінь, необхідних для вирішення на письмі комунікативних завдань, що пов’язані з повсякденним життям.
Семінар розпочала Валентина Миколаївна Буренко,кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри методики мов та літератури ІППО КУ ім. Б. Грінченка, яка відповіла на численні запитання викладачів, пов’язаних з системою оцінювання учнів та веденням шкільної документації.
Далі присутні мали змогу переглянути презентацію О.М.Константинової, керівника методичного центру шкіл з поглибленим вивченням ін. мов м. Києва, заслуженого вчителя України, присвячену особливостям формування комунікативної компетенції учнів з писемного мовлення при підготовці до ЗНО”.
Олена Миколаївна докладно зупинилася на відмінностях між написанням формального та неформального видів листів, проаналізувала особливості виконання писемної частини ЗНО 2014, а також звернула увагу на певні моменти виконання писемного завдання 2015 року.
Вчителі мали змогу відчути себе учнями, тренуючись у написанні неформального листа та знаходячи невідповідності між різними видами листів.