Почесні гості в ліцеї

Британська Рада в України передала комплекти нових мультимедійних навчальних матеріалів для вчителів англійської мови Ліцею міжнародних відносин та шкіл Печерського району.

Акція відбулась в рамках програми заходів, приурочених до  20-ої річниці роботи Британської Ради в Україні.

У понеділок 24 вересня  у Ліцеї міжнародних відносин №51 відбулася урочиста церемонія передачі та презентації  цих  навчальних матеріалів.

DSC_1425

У заході брали участь заступник Глави Місії Посольства Великої Британії в Україні Мартін Дей, директор Британської Ради в Україні Мартін Дауел, представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, інших виконавчих органів освіти, учні та вчителі  Ліцею і навчальних  закладів Печерського району.

DSC_1417 DSC_1411 DSC_1423

Презентуючи ці навчальні матеріали, Мартін Даул, директор Британської Ради в Україні, зазначив:«Надання школам України високоякісних навчальних матеріалів Британською Радою доповнює нашу довготривалу співпрацю з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту в галузі забезпечення професійних стандартів для вчителів».

Учні та вчителі Ліцею отримали надзвичайну нагоду  презентувати свою роботу. Ліцеїсти провели для гостей екскурсію по навчальному закладу, розповіли про його історію та свою роботу в Проекті асоційованих шкіл ЮНЕСКО, міжнародну діяльність. Зустріч відбулася в теплій, затишній і невимушеній атмосфері. Почесні гості були вражені високим рівнем володіння англійською мовою, який продемонстрували учні ліцею.