Ліцей міжнародних відносин № 51 отримав “Національний знак якості” eTwinning!

IMG_5625 Наша ліцейна родина вітає вчителя англійської мови  Наталію Сергіївну Зайченко  з отриманням Національного знака якості (National Quality Label)  eTwinning! Національний знак якості – нагорода, яку отримують проєкти програми eTwinning з високим рівнем інновації. Вона засвідчує, що діяльність у проєкті дуже професійна та  якісна, співпраця з партнерами ефективна.

Ліцей є активним учасником  проєктів  e-Twinning Plus in Ukraine з 2011 року. eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, яка  започаткована в 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл.  eTwinning  підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи. Це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій.

Наталія Сергіївна з учнями 8-Б класу отримали Національний знак якості за проєкт минулого навчального року “Do you speak English?”, в якому брали участь 7 країн.
Вітаємо здобувачів освіти ліцею, які створювали цей цікавий проєкт:
Бачуріну Марію, Монастирьова Микиту, Явдошенко Єлизавету, Колесник Олександру, Васильченка Єгора, Ковальова Діаміда, Солодкого Микиту,
Волошина Андрія, Ільченко Марію!
Пишаємося вами!