КЕНГУРУ 2015

300px-Kangaroo_uk Відповідно до повноважень, делегованих Міжнародною асоціацією “KANGOUROU SANS FRONTIERES” («Кенгуру без кордонів»), що працює під егідою ЮНЕСКО, та на виконання наказу МОН молоді та спорту № 552 від 07.05.2012 року “Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс “Кенгуру”" та Листа МОН № 1/9-458 від 11.09.2014 року конкурс проводиться в Україні Львівським фізико-математичним ліцеєм-інтернатом при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.
Авторські права на всі завдання Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» належать Міжнародній асоціації “KANGOUROU SANS FRONTIERES”.
Конкурс проводиться у два етапи: осінній (листопад-грудень) та весняний (березень). Обидва конкурси незалежні між собою.
Мета першого етапу конкурсу – поглиблення знань та умінь учнів 2-6 класів. Цей етап Конкурсу проводиться за завданнями, визначеними Організаційним комітетом.
Мета другого етапу конкурсу - поглиблення знань та умінь учнів 2-11 класів на основі матеріалів, що надані Асоціацією.
Перший етап проводився в один день 5 грудня 2014 року, Другий етап – в один день 19 березня 2015 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.
У Першому етапі конкурсу «Кенгуру» учасниками стали 167 учнів, а у Другому 175 учнів нашого Ліцею.

Сподіваємось, що серед наших учасників будуть призери!

[Галерею не знайдено]