Інтегрований урок

Shevchenko

.

Інтегрований урок (англійська та українська літератури) – презентація проекту «Великі особистості двох великих націй : Тарас Шевченко і Роберт Бернс»,присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.

19 березня 2014 року учні 10-А,10-Б і 11-А класів присвятили 2 години життю та творчості двох із найвидатніших митців світу – українця Тараса Шевченка і шотландця Роберта Бернса (О.Ф. Вигран, Т.А. Воловик, О.О. Сушко). До нашого ліцею завітало багато гостей із різних шкіл та гімназій м.Києва на чолі з В.М.Буренко,завідувачем кафедри методики мов та літератури і ППО КУ ім.Б.Гринченка, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри методики мов та літератури, аби розділити захоплення величчю унікальних шедеврів літератури.
Цього чудового сонячного дня декламувалися прекрасні рядки, що надихали людство протягом віків, лунали загадкові мотиви, які були співані ще у сиву давнину… Відтворювалася атмосфера того минулого, коли народилися генії великої історії, справжні герої, патріоти, всім серцем віддані своїй рідній батьківщині та бідній долі свого народу. Шевченко і Бернс – люди з великої літери, що, попри всі поневіряння і тяжкі випробовування на життєвому шляху, знаходили в собі неабиякі сили продовжувати творити та сіяти світло в ті темні часи поневолень, воєн і кровопролиття.
Учні зробили усе, щоб приділити належної уваги та честі великим митцям, які стали національними символами своїх країн. Т.Шевченко і Р.Бернс – приклади для наслідування багатьох поколінь, постаті, що мали багатий і многогранний внутрішній світ, що по-справжньому любили свою роботу, і отримали всенародну повагу і визнання.