Харчування в Ліцеї

Важливим аспектом збереження здоров’я учнів є створення умов для раціонального харчування дітей протягом перебування у Ліцеї.

Організовує харчування в ліцеї КП «ШКІЛЬНЕ». Співробітники їдальні, які видають їжу, працюють в максимальному захисному одязі: маски або респіратори, захисні щитки, рукавички. Працівники харчоблоку  готують їжу в масках (змінюючи їх кожні три години) і рукавичках (змінюючи їх після кожного етапу роботи на кухні).

Харчування учнів організовано на основі циклічного двотижневого меню, яке погоджено з  Головним Управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві, затверджено КП «Шкільне» та відпрацьовано з врахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116.

Організовано дворазове харчування дітей (безкоштовні сніданки для 1-4 класів та пільгових категорій учнів, гаряче харчування). Кожна страва порційно фасується в одноразові крафтові пакети або ланч-бокси, учень отримує індивідуально свою порцію.

Харчування здійснюється  у  навчальних кабінетах або у приміщенні їдальні. Відстань між столами в їдальні, площа якої 120 м2,  становить не менше 1,5 метра. Одночасно за кожним столом мають можливість сидіти не більше 4-х учнів.

Продукти харчування  поставляють в школу, супроводжуючи накладними та сертифікатами, які засвідчують їх якість та термін зберігання.  В раціон учнів включаються м’ясні, молочні вироби,  овочеві страви, крупи в асортименті, фруктові соки.

Адміністрацією закладу, радою школи з питань харчування щодня проводиться перевірка роботи їдальні. Постійно контролюються санітарно-гігієнічний стан до початку та під час прийому їжі.