Європейський день мов

У Ліцеї міжнародних відносин №51 традиційно відзначається Європейський день мов з метою підвищення мотивації до вивчення іноземних мов, знання яких розширює освітні можливості та сприяє інтеграції в європейський простір.

У рамках Європейського дня мов було презентовано роботу навчального закладу у міжнародному проекті Європейської Комісії eTwinning, започаткованого в 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні Ліцею, зареєстровані в інтернет-мережі eTwinning, мають можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Проект eTwinning допомагає учням вивчати й цінувати європейські культури та мови, розвивати інтелектуальний діалог з однолітками Європи за допомогою різних іноземних мов.
Вчителі англійської мови Зайченко Н.С. та Постоєнко О.Г. провели інтерактивний відеотренінг «Global News Magazine» для учнів 5-х та 6-х класів.
Вчителі історії та іноземних мов підготували уроки «Європейський День мов – 2017. Шляхи Європейської інтеграції» для учнів 3-10-х класів.