eTwinning Plus

etwinning_llp_logos Нещодавно наш ліцей долучився до освітнього проекту «eTwinning Plus». (www.etwinning.net)

Проект eTwinning –ініціатива Європейської Комісії, спрямована на розвиток співробітництва європейських шкіл за допомогою інформаційних і комунікаційних технологій. Учителі та школярі, зареєстровані в мережі eTwinning,отримують можливість реалізації спільних проектів з європейськими школами. Участь у цьому проекті дозволить українським учням підвищити мотивацію вивчення іноземних мов та покращити навички використання інформаційних технологій. Вчителі, в свою чергу, встановлюватимуть прямі контакти з фахівцями інших європейських країн, зможуть обмінюватися досвідом та опановувати закордонні методи викладання.

Відтепер ми будемо присутні у величезному віртуальному просторі, у якому учні та вчителі матимуть змогу дізнатися більше про своїх іноземних колег та взяти участь у різноманітних інтерактивних ініціативах (зокрема, що стосуються вивчення мов, удосконалення математичних знань тощо). Також цей проект надає можливість юнакам і дівчатам вивчати культури і традиції різних народів.

10 вересня 2013р. заступник директора з навчально-виховної роботи Байкова С.Ю. та вчителі ліцею Зайченко Н. С. та Косьонкіна А.Ю. взяли участь у практичному тренінгу eTwinning Plus practical session щодо роботи в проекті. І це -тільки початок! Найцікавіше попереду!
Запрошуємо учнів ліцею до плідної співпраці!

IMG1293 IMG1294 IMG1296

.