eTwinning

1 Нещодавно учні 7 В класу ліцею під керівництвом вчителя англійської мови Зайченко Н.С. та вчителя малювання Садовської Т.В. приєдналися до цікавого міжнародного проекту
YOU’ropean. You have voice, you have rights.
You are a child, you are a European.
в рамках проекту “еTwinning” (Європейське партнерство).

В проекті беруть участь представники з багатьох країн Європи.

Участь у цьому проекті дозволяє учням підвищити мотивацію вивчення іноземних мов та покращити навички використання інформаційних технологій. В рамках програми учні також тренують навички малювання, командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.
Основною метою проекту є розвиток у дітей знань, умінь, цінностей і відношень, необхідних для життя в суспільстві, знаючи і захищаючи свої права та права інших осіб. Таким чином, діти зможуть активно сприяти формуванню культури прав людини оскільки тільки дитина, яка розуміє, що права людини пов’язані з основними потребами людини, і тільки та дитина, яка відчуває співчуття до інших людей, буде брати на себе особисту відповідальність за захист прав інших людей.
Процес роботи над проектом включає в себе представлення учнями своїх шкіл, знайомство з однолітками, виготовлення логотипу проекту, вивчення прав дитини, підготовку презентацій, коротких фільмів, картин, фотоальбомів, буклетів про права дітей.

Робота над проектом тільки розпочалась і буде продовжуватися протягом року.

Запрошуємо всіх приєднатися до нашої команди!