До уваги учасників освітнього процесу Ліцею міжнародних відносин № 51

В умовах помаранчевого рівня епідеміологічної небезпеки, який діє в Києві з 14 вересня, Ліцей міжнародних відносин № 51  працює в звичайному режимі – очному  форматі. Допуск учнів до Ліцею здійснюється відповідно до графіку початку занять та затвердженого маршруту руху. У  разі будь-яких змін  усі батьки отримають повідомлення від класних керівників своїх дітей.

Посилено контроль за станом здоров’я учасників освітнього процесу. Збільшено кратність прибирання та дезінфекції поверхонь у всіх приміщеннях.  Введено проведення  температурного скринінгу учнів, які залишаються на ГПД (перед початком роботи групи безпосередньо в кабінеті). Зменшено обсяг домашніх завдань для всіх учнів.

Шановні батьки!

Просимо вас бути вкрай уважними до стану здоров’я  дітей. Будьте відповідальними, навіть при найменших симптомах респіраторного захворювання у дитини не відправляйте її до школи та зверніться до лікаря.

Нагадуємо  вам Правила для батьків у період  карантину.

1.  Необхідно забезпечити дітей засобами індивідуального захисту (масками, респіраторами, рукавичками, антисептиком).

2.  Кожного ранку, вдома,  перед виходом до Ліцею, вимірювати температуру  тіла дитини,  перевіряти наявність симптомів респіраторного захворювання.

3.  Інформувати класного керівника до початку занять про скринінг температури (якщо  37,2 і більше) та у разі погіршення самопочуття дитини.

4.  У випадку підвищеної температури забезпечити перебування дитини вдома та викликати сімейного лікаря.

5.  Батьки при найменших ознаках погіршення самопочуття дитини  упродовж дня, про яке їх повідомляє класний керівник, зобов’язані терміново забрати дитину із Ліцею.

6.  Батькам дітей, які мають хронічні легеневі хвороби, розлади імунної системи, захворювання на цукровий діабет, інформувати директора Ліцею до початку навчального року про здобуття освіти за іншими формами (індивідуальна форма навчання).

7. У зв’язку з  карантином для батьків вхід до приміщення Ліцею міжнародних відносин № 51 заборонений. Всі питання щодо організації освітнього процесу з’ясовувати засобами електронного зв’язку:

-          електронна пошта Ліцею irl51_kiev@ukr.net;

-          телефони  044-253-54-23,

044-254-02-03,

044-254-05-51.

Будьте здорові та відповідальні!!!