Діалог держав

14 березня 2013 року Ліцей міжнародних відносин №51 брав участь у районному етапі Х загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті». Команда Ліцею міжнародних відносин № 51 звітувала про співпрацю з навчальними закладами Росії та посіла третє місце. Журі оцінювало сценічний виступ за змістовність та оригінальність форм подання, демонстрацію артистичних та творчих здібностей учнів, різностороннє та повне розкриття теми дружби між країнами. Команду Ліцею підготували: Байкова С.Ю., заступник директора з навчально-виховної роботи; Ассаул В.Є., вчитель музики; Косьонкіна А.Ю. та Мягков О.С., вчителі англійської мови.

Основною метою проведення конкурсу-фестивалю є підготовка учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації, активізація пізнавальної діяльності учнів до вивчення історії, культури, побуту, звичаїв та традицій країн, з якими загальноосвітні навчальні заклади мають партнерські відносини.

У конкурсі взяли участь 12 шкіл Печерського району. Програма фестивалю передбачала звіт про міжнародну співпрацю, представлений у вигляді інтерактивних презентацій та сценічних виступів, де учні демонстрували знання з історії та культурних традицій держави-партнера.