День захисту дітей

Подяка за участь у Міжнародному проекті
“Культура миру через рівні можливості до благополуччя світу”

Щороку 1 червня, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей - свято радості та одвічної надії. Цього року у Міжнародний день захисту дітей Ліцей міжнародних відносин №51 спільно з Національною Радою жінок України та іншими закладами освіти відкрили в Національному літературному музеї України міжнародну виставку «Заклик до миру», де були представлені Герби Миру (сімейний, дитячий, юнацький, студентський), створені дітьми різного віку.

Ці емблеми миру демонструють народам інших країн світу миролюбний характер дітей України, їх прагнення до дружніх стосунків з дітьми всієї планети.

Юнацький Герб Миру, виставлений в експозиції, був створений учнями Ліцею. Ліцеїсти виступили на церемонії відкриття та розповіли про символи, які вони зобразили на полотні. Діти дали інтерв’ю журналісту Першого каналу Українського радіо. Колектив Ліцею міжнародних відносин №51 отримав Подяку за участь у Міжнародному проекті “Культура миру через рівні можливості до благополуччя світу”.
Учасників міжнародної виставки привітали народні артисти України, урядовці та громадські діячі, які висловили слова підтримки та підкреслили важливість спільної роботи. Виставка, в процесі якої будуть проведені майстер класи, тренінги, зустрічі з поетами, презентації книг, буде тривати 30 днів.
У рамках відкриття виставки проведено круглий стіл, на якому обговорено проблеми захисту дітей в умовах терористичних дій. Вшановано пам’ять дітей, які загинули від рук агресорів та терористів. А також узгоджено розпочати роботу по встановленню в Україні пам’ятного знаку всім дітям світу, які загинули під час війн чи терористичних актів.