Вшанування пам’яті Героїв Крут

«Ще юнаки, ще майже діти,
А навкруги і смерть, і кров.
«На порох стерти, перебити!» -
Іде на Київ Муравйов.
Полків його не зупинити,
Та рано тішаться кати:
Коли стають до зброї діти,
Народ цей – не перемогти!»

29 січня виповнилося 100 років з того дня, коли студенти, юні захисники Української Народної Республіки, власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Вони стримали наступ ворога на Київ у бою під Крутами, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

З метою формування національної ідентичності на кращих прикладах мужності, боротьби героїв за незалежність і цілісність держави, у Ліцеї 29 січня традиційно проведено Урок-реквієм для старших класів «Крути – символ національної честі», зустрічі із представниками громадської організації «Школа героїв», дебати, уроки мужності, на яких пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання. Перегляд документального фільму «Лист без конверта», мультимедійних презентацій з фотографіями та відеофільмами із історії Ліцею минулих років створювали особливий емоційний настрій.
Щороку учні та вчителі Ліцею міжнародних відносин № 51 у цей день вшановують пам’ять героїв, які віддали своє життя за високу мету – Незалежність України.