День цивільного захисту

Без названия
5 травня у Ліцеї  проведено  День цивільного захисту, єдиний урок “Знання і правильні дії кожного громадянина в умовах надзвичайних ситуацій”. У фокусі уваги правила поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій, обговорення з учнями завдань цивільного захисту: запобігти, попередити, врятувати. Вчителі провели підготовчу роботу, провели бесіди в онлайн-формі. Найактуальніші теми – поведінка в умовах екстремальних ситуацій, StopМіна, правила реагування на сигнали оповіщення ЦЗ. На жаль, діти України на собі відчули, що таке війна, небезпека, повітряна тривога, засоби індивідуального та колективного захисту… Інформація актуальна сьогодні, як ніколи.
Будьте уважні! Залишайтесь у безпеці! Бережіть себе та дітей! Все буде Україна!
5 травня у Ліцеї  проведено  День цивільного захисту, єдиний урок “Знання і правильні дії кожного громадянина в умовах надзвичайних ситуацій”. У фокусі уваги правила поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій, обговорення з учнями завдань цивільного захисту: запобігти, попередити, врятувати. Вчителі провели підготовчу роботу, провели бесіди в онлайн-формі. Найактуальніші теми – поведінка в умовах екстремальних ситуацій, StopМіна, правила реагування

на сигнали оповіщення ЦЗ. На жаль, діти України на собі відчули, що таке війна, небезпека, повітряна тривога, засоби індивідуального та колективного захисту… Інформація актуальна сьогодні, як ніколи.

Будьте уважні! Залишайтесь у безпеці! Бережіть себе та дітей! Все буде Україна!