Cемінар “Методика складання міжнародного екзамену FCE”

29 січня 2013р. у нашому ліцеї для учнів 11-х класів було проведено семінар “Методика складання міжнародного екзамену FCE”-”Boost Your Students’ Motivation with Cambridge English: First for Schools”
Семінар було проведено консультантом екзаменаційного департаменту Кембриджського університету Дариною Сіжук.
Cambridge English Schools-це унікальний інноваційний проект, започаткований експертами двох департаментів Кембриджського університету, а саме: видавництвом Кембриджського університету (Cambridge University Press) та екзаменаційним департаментом Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment). Обидві організації мають широкий досвід та відмінну міжнародну репутацію.
Учні 11-х класів мали змогу ознайомитися з усіма видами завдань для даного екзамену. Консультант Дарина Сіжук привернула увагу учнів до типових помилок, які роблять учні під час іспиту.
Також було проведено семінар по методиці складання даного екзамену і для вчителів. Консультант докладно пояснила підготовку до складання екзамену FCE. Вчителі взяли активну участь у роботі з запропонованими текстами для читання; обмінялися думками щодо написання творчих робіт та виконання граматичних завдань.
Дарина Сіжук чітко пояснила відмінність складання екзамену FCE від інших міжнародних екзаменів. Це допоможе вчителям та учням правильно обрати той міжнародний екзамен, де учні зможуть показати найкращі результати.
Наприкінці семінару методист запропонувала вчителям необхідну літературу та інтернет ресурси для кращої підготовки учнів до складання цього екзамену.