Архів за Березень, 2021

До уваги батьків майбутніх першокласників!

1kl

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Ліцей міжнародних відносин № 51 відкриває у 2021-2022 навчальному році 2 перших класи.

На виконання наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 37 від 10.03.2021 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2021 році» прийом оригіналів документів розпочинається 12 квітня 2021 року.

З метою попередження утворення скупчення людей у приміщенні ліцею, ви будете запрошені для подачі оригіналів документів згідно попередньої реєстрації за Google формою. Зареєструватися…Весняні канікули

Згідно з розпорядженням КМДА, канікули для учнів 5-11 класів розпочинаються з 18 березня 2021 року (четвер), для 1-4 класів – з 22 березня 2021 року (понеділок).ВІДНОВЛЕННЯ НАВЧАННЯ

З 9 березня 2021р. у Ліцеї міжнародних відносин № 51 відновлюється навчання  у звичному режимі. На дистанційному навчанні залишаються наступні класи: 4-В, 8-А, 8-В, 9-А, 10-А, 11-А, 11-Б.

Адміністрація.Вітаємо з високою державною нагородою

Вітаємо від душі з високою державною нагородою, з присвоєнням почесного звання «Заслужений вчитель України»  шановну Світлану Семенівну Бобровицьку, вчителя  Ліцею міжнародних відносин № 51.  Бажаємо, щоб неодмінно збувалися всі Ваші світлі наміри, здійснювалися добрі справи, справджувалися численні побажання! Зичимо доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення, благополуччя!International Women’s Day

Ліцей міжнародних відносин № 51 оголошує весняний марафон – International Women’s Day. Повна назва – Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир (рішенням ООН від 1977 року) — щорічне феміністське свято, символ боротьби за права людини для жінок, проти сексизму та гендерної нерівності, що відзначається 8 березня. Наш марафон відкриває 3 В клас, класний керівник Матіос Г.І. Дякуємо, любі діти!

Марафон до міжнародного жіночого Дня продовжують учні 3 Б класу. Зустрічають весну – свято “Квіти щастя”. з класним керівником  Таран М.В. Вітаємо! Листівки, виготовлені учнями
власноруч,  отримують 8 березня матусі! Створюємо позитивний настрій.

Марафон до міжнародного жіночого Дня продовжують учні 3 Б класу. Зустрічають весну – свято “Квіти щастя”. з класним керівником  Таран М.В. Вітаємо! Листівки, виготовлені учнями власноруч,  отримують 8 березня матусі! Створюємо позитивний настрій.

Учні 3 А класу Ліцею міжнародних відносин № 51 з класним керівником Супрун Т.С. та учні 4Б класу, класний керівник Галька С.В. в бульбашковому форматі – тільки для своїх, провели Майстер клас “Весна. Квіти. Мама”. Вітаємо!

Марафон вітань продовжується з Квітко Т.М. – Свято “Весняний бал квітів”!  Дівчата феї квітів – тендітні і загадкові, хлопчики дуже старанні – вишукано чемні і люб’язні.  Діляться з усіма своїм святковим настроєм і посмішками – промінцями.