Архів за Квітень, 2021

До уваги батьків майбутніх першокласників!

1kl

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Ліцей міжнародних відносин № 51 відкриває у 2021-2022 навчальному році 2 перших класи.

На виконання наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 71 від 28.04.2021 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2021 році» прийом оригіналів документів розпочинається 05 травня 2021 року.

З метою попередження утворення скупчення людей у приміщенні ліцею, ви будете запрошені для подачі оригіналів документів згідно попередньої реєстрації за Google формою. Зареєструватися…Відновлення занять

Дорогі здобувачі освіти, шановні батьки, вчителі! Згідно наказу Ліцею міжнародних відносин №51 від 29 квітня 2021 року № 76 “Про відновлення освітнього процесу в приміщенні закладу оcвіти”, в Ліцеї відновлюються навчальні заняття з 5 травня. До зустрічі.Організація освітнього процесу для здобувачів освіти 11-х класів Ліцею міжнародних відносин № 51 у травні 2021 року

Dir1 Шановні вчителі,  здобувачі освіти, батьки!

Щорічно  в травні  для здобувачів  освіти 11-х класів ускладнюється освітній процес у зв’язку з початком  проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) під час навчальних занять. Так, у 2020-2021 навчальному році на травень припадає 17 навчальних днів, з них – три дні  (21, 25, 28 травня)  здобувачі освіти 11-х класів  ліцею складають ЗНО.

Ураховуючи ст. 23 (Автономія закладу освіти) Закону України «Про освіту», ст. 14 (Забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії учня) Закону України «Про повну загальну середню освіту», узявши до уваги лист Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 063-2408 від 06.04.2021 року «Про організацію освітнього процесу в травні 2021 року для учнів 11-х класів», пропонуємо новий формат навчання здобувачів освіти 11-х класів у травні з метою зменшення навантаження на випускників.

Обговоривши всі питання змін в організації освітнього процесу для здобувачів освіти 11-х класів у травні 2021 року з випускниками та їх батьками, педагогічний колектив Ліцею на педагогічній раді (протокол №5 від 12.04.2021 року) вирішив організувати освітній процес для випускників 11-х класів за принципом «трансформера», використовуючи очну, змішану, дистанційну, індивідуальну форми навчання, проектні технології та технології модульного навчання.

Пропонуємо модель освітнього процесу до вашої уваги!

index

Бажаємо успіхів!Організація дистанційного навчання

Адміністрація Ліцею міжнародних відносин № 51 у відповідності до нормативних документів забезпечила організацію освітнього процесу в умовах карантину протягом 2020-2021 навчального року для здобувачів освіти 1-11 класів у форматі дистанційного навчання за діючими програмами та у відповідності до розкладу уроків.

Мета, яку поставлено перед вчителями – залучення  учасників освітнього процесу до навчання, полегшення процесу обміну інформацією між вчителями, здобувачами освіти, батьками. Саме від комфортної та ефективної комунікації між учасниками освітнього процесу, оптимізації роботи вчителя залежить ефективність навчального процесу в умовах дистанційного навчання.

Директор Шевцова С.М. та заступники директора тримають на постійному контролі організацію дистанційного навчання, якість проведення уроків, збереження рівномірного розподілу навантаження протягом робочого дня й тижня. У комунікаційному каналі Viber створені окремі групи для педагогічних працівників Ліцею: «Учителі», «Класні керівники», «Профспілка Ліцею», «Учителі 11-х класів», «Дистанційне навчання». У групі «Дистанційне навчання»  вчителі звітують про проведені уроки протягом дня – розміщують скріншоти уроків на платформі Zoom, відеофрагменти уроків, відео проекти здобувачів освіти.

Педагогічними працівниками директору та профільним заступникам надається план проведення уроків на тиждень з повідомленням теми, форми дистанційного навчання (синхронно/асинхронно) та платформи. За день до проведення уроків, педагогічні працівники заповнюють Google форму з електронним розкладом, де надають запрошення на конференцію Zoom з повідомленням ідентифікатора та коду доступу, якщо урок проводиться в синхронному форматі та  посилання на платформу в асинхронному форматі. Адміністрація у відповідності до поставленої мети, відвідує онлайн заняття, спілкується із  здобувачами освіти  та педагогічними працівниками, контролює відвідування занять.  З 12.04.2021 до 16.04.2021 року адміністрацією проводиться моніторинг онлайн уроків, анкетування здобувачів освіти та їх батьків з метою виявлення недоліків організації дистанційного навчання.

З метою діджиталізації освітнього процесу початкової  школи   впроваджено платформу HUMAN Школа. HUMAN — це цифровий помічник адміністрації Ліцею, який  об’єднує учасників освітнього процесу, надає систему дистанційного навчання та електронні щоденники. Адміністратори платформи мають доступ до роботи педагогічних працівників початкової школи  в будь-який час.

Дистанційне навчання здобувачів освіти здійснюється педагогічними працівниками Ліцею у синхронному та асинхронному форматах з використанням сучасних та актуальних інтернет ресурсів. Тривалість уроків відповідає санітарним вимогам та рекомендаціям МОЗ України.  Здобувачі освіти, які  працюють  за індивідуальним навчальним планом (екстернатна форма, сімейна (домашня) форма, педагогічний патронаж), мають змогу приєднатися до дистанційного навчання.

Для організації уроків, відеоконференцій та консультацій педагогічні працівники використовують Zoom, Google Classroom, Skype, Google Meet. Для повідомлення ресурсу, який треба відкрити, вивчити, виконати, про час приєднання до відеоконференцій та для перевірки домашніх завдань учителі використовують месенджери  Viber, Skype, Telegram, листування електронною поштою. У чатах Viber, Telegram надаються рекомендації для вивчення нової теми, посилання для перегляду навчальних відео на YouTube. Для створення тестових завдань та виконання тестів вчителі інформатики використовують авторські розробки занять Бойка М.В. на платформі MOODLE. Сайти Naurok, EdEra використовуються вчителями (синхронно та асинхронно) для контролю знань та підвищення мотивації до навчання здобувачів освіти.

Дистанційне навчання організовано на платформах Google Classroom, Classtime, Naurok, MOODLE з посиланням для учнів на цифрові ресурси: електронні бібліотеки, пошукові системи GOOGLE, відеохостинг YouTube, масові відкриті онлайн курси EdEra та уроки Всеукраїнської школи online, які продубльовані в Інтернеті. Викладачі іноземних мов використовують спеціальні ресурси osvita.ua, Quizlet, Oxford University Press, Macmillan Education, learnenglish.britishcouncil.

Уроки  в 1-4 класах  проводяться у синхронному форматі на платформі Zoom з використанням електронних версій підручників формату PDF, авторських презентацій вчителів у програмі PowerPoint. Здобувачі освіти молодших класів мають доступ до Інтернет – платформи faftonlinepractice  з навчальними завданнями та тестами; для удосконалення техніки читання та обчислень учителі 2-4 класів пропонують учням завдання з безкоштовних онлайнових платформ learning.ua, earningapps.org., інтерактивні навчальні комп’ютерні вправи на сайті samouchka.com.ua., edugames.rozumniki.ua.

Директором Ліцею та заступниками директора з навчально-виховної роботи проводяться у форматі Zoom конференції, педагогічні Ради, щотижневі наради при директорові, виробничі наради з окремими категоріями педагогічних працівників, батьківські збори. Класні керівники з 1 по 11 клас забезпечують проведення  батьківських  зборів.Запрошуємо на навчання до Ліцею у 2021-2022 навчальному році

Запрошуємо на навчання до Ліцею на вільні місця.

Повідомляємо про наявність вільних місць:

у 2-гі класи – 8;

у 3-ті класи – 9;

у 4-ті класи – 1;

у 5-ті класи – 1;

у 6-ті класи – 11;

у 8-мі класи – 5;

у 9-ті класи – 22;

у 11-ті клас – 23.