Архів за Травень, 2019

День Європи 2019

На шляху до Європейського Cоюзу

З 15 по 19  травня 2019 року учні та вчителі Ліцею міжнародних відносин № 51 брали участь у роботі Міжнародного форуму, який відбувся в Польщі (м.Легіоново) під егідою Польського комітету ЮНЕСКО. Представники учнівської молоді України, Польщі, Чехії, Латвії та Болгарії  протягом тижня спілкувалися,обмінювалися досвідом, брали участь у роботі різноманітних студій. У рамках форуму відбувся V міжнародний молодіжний театральний фестиваль, де учні ліцею  представили музичну виставу за мотивами українських народних казок.  Спілкування молоді-представників  європейських країн, обмін досвідом та думками є неоціненним внеском на шляху нашої країни до майбутньогоЗоряний шлях Студії “Театр 5.1″

59960628_1160300944140825_7422103494972145664_n Вистава “У пошуках світла” зразкового театрального колективу Студія «Театр 5.1» у виконанні учнів  Ліцею міжнародних відносин № 51 мала шалений успіх. Драма за творами Януша Корчака “Молитви тих, що не моляться”, з текстами Віктора Пелевіна, Юрія Іздрика – це дійсно високий рівень змісту з філософським сенсом. Автор сценарію та режисер – Демченко Валерія. Неперевершена акторська гра учнів захоплювала глядачів.

11 травня вистава з успіхом відбулася на сцені Молодого театру під час Третього  фестивалю українського аматорського театру «День театру», на сцені театру «Ковчег» КиМУ під час Фестивалю «Зірки, що зійдуть завтра». Колектив отримав диплом за ІІІ місце по Україні!

16 травня наш театр виступив від Печерського району у міському конкурсі театральних колективів «Срібне джерело» з виставою “У пошуках світла”, де отримав Диплом за І місце в м.Києві. Ми пишаємося нашими учнями та вітаємо з Великим успіхом!Флешмоб “З вишиванкою у серці”

135789-650x400 16 травня Ліцей міжнародних відносин № 51 відсвяткував День вишиванки! Флешмоб “З вишиванкою у серці”  додав травневому теплому квітучому ранку позитивних емоцій. Під українські пісні учні Ліцею пройшли крізь серце з прапорів. Головне, що це була щира радість, яка єднає. Вітаємо з Днем вишиванки!


В гостях програми Сніданок з 1+1

DSC_0946 Шановні друзі! 8 травня, саме у День пам’яті та примирення, напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, учні Ліцею міжнародних відносин №51 були запрошені на “Сніданок з 1+1″. Вони співали пісню “Маки”, яку підготували з учителем Ассаул В.Є.та своїм класним керівником Галька С.В. Діти розповіли, що 7 травня вони зустрічали ветеранів та співали для них в Ліцеї.
Чудовий концерт – це подарунок ветеранам, учасникам бойових дій, інвалідам війни, тим, кому випало стати свідками злодіянь нацизму та їх наслідків. Дорогі ветерани! Живіть довго і щасливо! Нехай буде щасливим і теплим дім, нехай щасливим буде наш народ, хай живе і процвітає Україна!Концерт для ветеранів 7 травня

Деливери(2) 7 травня було багато квітів, які учні Ліцею міжнародних відносин №51 м.Києва принесли ветеранам, багато гарних пісень та віршів, а головне, були посмішки та сльози вдячності ветеранів, які кожного року зустрічаються з учнями. Ми дуже радіємо, коли вони нас відвідують.
Бажаємо здоров’я, гарного настрою кожного дня.