Архів за Листопад 16th, 2018

Фестиваль толерантності

«Ліцей міжнародних відносин №51 –
простір добра та взаємної поваги»
-
під таким гаслом 14-16 листопада відбувся «Фестиваль толерантності» у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада). Цей день відзначається у ліцеї щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН (A/RES/51/95).

«Фестиваль толерантності» було проведено з метою залучення учнів до конструктивної дискусії з використанням інтерактивних навчальних технологій щодо духовних цінностей української молоді та толерантної поведінки в сім’ї, навчальному закладі, cуспільстві, толерантного ставлення до природи.

У рамках фестивалю були проведені цікаві акції та тематичні уроки англійською та німецькою мовами для всіх учнів ліцею. Ліцеїсти були активними учасниками інтерактивних уроків, підготовлених вчителями іноземних мов. Вони шукали різні способи вирішення конфліктних ситуацій, обговорювали поняття толерантності, як мистецтва жити з іншими людьми та з іншими ідеями в групах.
Дякуємо всім за активну участь!Квітка толерантності

До міжнародного Дня толерантності класні керівники 1-11 класів протягом тижня активно обговорювали з учнями питання толерантності, візуалізували своє бачення у вигляді яскравої Квітки толерантності.
16 листопада учні кожного класу у веселій фестивальній атмосфері, створеній лідерами самоврядування 9-11 класів, презентували свої проекти. Результатом фестивалю «Квітка толерантності» став вернісаж «Гармонія в багатоманітті».
Дякуємо!