Архів за Вересень, 2018

НУШ – уроки радості і позитиву

27 вересня Міністр освіти і науки України
Гриневич Лілія Михайлівна
відвідала Ліцей міжнародних відносин № 51.


Повну готовність впровадження проекту
«Нова Українська школа» (НУШ)
продемонстрували учителі перших класів
Таран Марина Володимирівна,
Супрун Тетяна Степанівна та
Матіос Ганна Іванівна
.

Цікаво пройшли інтегровані уроки в 1-А класі «Я досліджую світ. Органи зору», в 1-В класі «Українська мова. Закріплення умінь писати вивчені елементи букв: великі і малі півовали та овали. Аплікація мишки», в 1-Б класі під час уроку «Свято осені» учні малювали на тему «Весела осінь», залюбки пригощали один одного та гостей запашними яблуками і дарували свої посмішки.
Сьогодні ми стоїмо на порозі грандіозних перетворень в освіті, які мають на меті забезпечити сучасну методику викладання, новий освітній простір та рівний доступ до освіти. Головна мета НУШ – давати учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у житті. Основною новацією, яка входить у практику діяльності перших класів ліцею, є структурування змісту початкової освіти на засадах інтегрованого підходу в навчанні.
Для впровадження НУШ ліцей отримав нові меблі для учнів (90 одномісних парт) та письмові столи для вчителів, візки для дидактичного матеріалу, оргтехніку (три телевізори, три ноутбуки, три принтери), облаштування для зон відпочинку (боулінг, пуфи, килимки – пазли, спортивні мати), розвивальні ігри «Лего», набори вимірювального приладдя, набори геометричних моделей, канцелярське приладдя, пробкові дошки, дидактичні матеріали (українська абетка, роздатковий матеріал для учнів), ляльковий театр, ігровий проектор.
Педагогічний колектив доклав багато зусиль для створення освітнього простору, де навчання цікаве й різноманітне, де панує повага до дитини та педагогіка партнерства.ВІТАЄМО!

За значний особистий внесок
у державне будівництво, соціально-економічний,
науково-технічний, культурно-освітній розвиток України,
вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм
нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
Шевцову Світлану Михайлівну —
директора Ліцею міжнародних відносин № 51
Печерського району міста Києва.


.

(Указ Президента України № 241/2018 від 23.08.2018р.)

Ми пишаємося Вами!День Миру

21 вересня Ліцей міжнародних відносин № 51 традиційно відзначив Міжнародний день миру.
Учні та вчителі ліцею провели флешмоб. О 14 годині в унісон Дзвонові Миру, який традиційно лунає у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, задзвонил ліцейний «звоник миру», сповіщаючи про волю дітей, вчителів і батьків щодо встановлення миру в Україні.


У чні 8-х класів пройшли символічною Ходою Миру до пам’ятного знаку жертвам терористичних актів у всьому світі «Розбите Серце», який було відкрито в день пам’яті жертв терористичних атак 11 вересня 2001 року в США. Ліцеїсти вшанувати пам’ять невинних жертв тероризму хвилиною мовчання.Олімпійський тиждень

Навчальний рік почався з веселих спортивних свят.
Учні Ліцею міжнародних відносин 51 брали участь у Всеукраїнському Олімпійському уроці на Оболонській набережній 1 вересня.
Вони були на Хрещатику серед учасників спортивного заходу Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 8 та 9 вересня.

У ліцеї 13 вересня започаткована нова традиція – проведення заходу «Олімпійський ранок» у формі флешмобу. Наші учні, спортивні зірки, презентували свої спортивні досягнення, налаштовуючи на енергійність та позитив. Вчителями фізичної культури проведено вікторини для учнів 6-11х класів на Олімпійську тематику.
Підсумком Олімпійського тижня у ліцеї стали «Веселі старти» для учнів 5-х класів.
Родзинка заходу – виступ від учениць 7 класів, гімнасток Школи Дерюгіної.

Дякуємо всіх за участь, дорогі наші учні.
Ви – гордість нашого Ліцею!Перший дзвоник у колі друзів

Наш Ліцей і барвистий садочок,

І алея берізок струнких!

Здрастуй, здрастуй, наш рідний куточок,

Найдорожчий ти нам за усіх!

У Ліцеї новий навчальний рік розпочався урочистим святом «Перший дзвоник у колі друзів». Свято пройшло весело, позитивно, панувала тепла, радісна атмосфера. У гості завітали Королева Знань, Науковий Секретар та Фея грамотності, які дали настанови маленьким першокласникам на старті подорожі по океаном знань. У подарунок від казкових героїв було передано штурвали, а від найстарших, найдосвідченіших учнів нашого Ліцею 11-класників – компаси та навігаційні карти із порадами. Найголовніша з яких: «Берегти традиції своєї родини, Ліцею та рідної України».
Ну що ж, у добру путь навчального 2018-2019 року!