НУШ – уроки радості і позитиву

27 вересня Міністр освіти і науки України
Гриневич Лілія Михайлівна
відвідала Ліцей міжнародних відносин № 51.


Повну готовність впровадження проекту
«Нова Українська школа» (НУШ)
продемонстрували учителі перших класів
Таран Марина Володимирівна,
Супрун Тетяна Степанівна та
Матіос Ганна Іванівна
.

Цікаво пройшли інтегровані уроки в 1-А класі «Я досліджую світ. Органи зору», в 1-В класі «Українська мова. Закріплення умінь писати вивчені елементи букв: великі і малі півовали та овали. Аплікація мишки», в 1-Б класі під час уроку «Свято осені» учні малювали на тему «Весела осінь», залюбки пригощали один одного та гостей запашними яблуками і дарували свої посмішки.
Сьогодні ми стоїмо на порозі грандіозних перетворень в освіті, які мають на меті забезпечити сучасну методику викладання, новий освітній простір та рівний доступ до освіти. Головна мета НУШ – давати учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у житті. Основною новацією, яка входить у практику діяльності перших класів ліцею, є структурування змісту початкової освіти на засадах інтегрованого підходу в навчанні.
Для впровадження НУШ ліцей отримав нові меблі для учнів (90 одномісних парт) та письмові столи для вчителів, візки для дидактичного матеріалу, оргтехніку (три телевізори, три ноутбуки, три принтери), облаштування для зон відпочинку (боулінг, пуфи, килимки – пазли, спортивні мати), розвивальні ігри «Лего», набори вимірювального приладдя, набори геометричних моделей, канцелярське приладдя, пробкові дошки, дидактичні матеріали (українська абетка, роздатковий матеріал для учнів), ляльковий театр, ігровий проектор.
Педагогічний колектив доклав багато зусиль для створення освітнього простору, де навчання цікаве й різноманітне, де панує повага до дитини та педагогіка партнерства.