Архів за Вересень, 2017

Європейський день мов

У Ліцеї міжнародних відносин №51 традиційно відзначається Європейський день мов з метою підвищення мотивації до вивчення іноземних мов, знання яких розширює освітні можливості та сприяє інтеграції в європейський простір.

У рамках Європейського дня мов було презентовано роботу навчального закладу у міжнародному проекті Європейської Комісії eTwinning, започаткованого в 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні Ліцею, зареєстровані в інтернет-мережі eTwinning, мають можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Проект eTwinning допомагає учням вивчати й цінувати європейські культури та мови, розвивати інтелектуальний діалог з однолітками Європи за допомогою різних іноземних мов.
Вчителі англійської мови Зайченко Н.С. та Постоєнко О.Г. провели інтерактивний відеотренінг «Global News Magazine» для учнів 5-х та 6-х класів.
Вчителі історії та іноземних мов підготували уроки «Європейський День мов – 2017. Шляхи Європейської інтеграції» для учнів 3-10-х класів.Міжнародний день миру

21 вересня Ліцей міжнародних відносин № 51 традиційно відзначив Міжнародний день миру.
Учні та вчителі Ліцею приєдналися до Всеукраїнського флешмобу «Двін Миру». О 14 годині в багатьох школах України в унісон Дзвонові Миру, який традиційно лунає у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, задзвонили українські шкільні Дзвоники Миру, сповіщаючи про волю дітей, вчителів і батьків щодо встановлення миру в Україні.

Проведено урочисте тематичне засідання клубу ЮНЕСКО Ліцею за темою Дня миру – 2017
За мир — разом: повага, безпека і гідність для всіх”.
Традиційно учні 6-х та 7-х класів пройшли символічною Ходою Миру до пам’ятного знаку жертвам терористичних актів у всьому світі «Розбите Серце», який було відкрито в день пам’яті жертв терористичних атак 11 вересня 2001 року в США. Ліцеїсти вшанувати пам’ять невинних жертв тероризму хвилиною мовчання.Спорт – посол миру

У Ліцеї міжнародних відносин №51 відбулося спортивне свято –

Всеукраїнський “Олімпійський урок”.

Ліцейна родина радо зустрічала всіх гостей свята.

До навчального закладу завітали видатні спортсмени, олімпійські чемпіони:
Уманець Ніна Дмитрівна – Заслужений майстер спорту СРСР з академічної греблі, срібна призерка олімпіади 1980 року, багаторазова чемпіонка світу: 1977- срібло; 1978 – золото; 1981 – золото; 1983 – золото, представляє Національний олімпійський комітет України.
Заспа Лариса Леонідівна – Заслужений майстер спорту, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 2004 року з гандболу, нагороджена орденом Княгині Ольги 3-ого ступеня.
Конюшок Сергій Олександрович – багаторазовий призер чемпіонату України ”Богатир року”, срібний призер турніру “Стронг Київ Ерідон”. Встановив 14 рекордів України. Чемпіон світу до 110 кг за версією WSF.
Андрійцев Валерій Олександрович – срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні 2012 року з вільної боротьби.
Гравці команди з американського футболу “Київські Патріоти” : Ігор Процких, Максим Зубенко, Олександ Шептуха, Діліл Бартлі.
Для всіх присутніх свято стало незабутнім життєвим уроком, метою якого було пропагування здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху, залучення дітей та молоді до занять спортом. Між учнями та олімпійцями відбулося цікаве, емоційне спілкування. Були проведені “Веселі старти”, майстер-класи з тхеквандо, фехтування, крос-фіту, спортивної гімнастики, американського футболу, боксу, чер-лідерів, хіп-хопу, брейкдансу.
Наші учні продемонстрували спритність, спортивну витримку, уміння і свої досягнення у спорті.Рушаймо разом у Країну Знань!

Барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом:
1 вересня – Днем Знань!
Сьогодні наша дружня ліцейна родина прийняла у свої обійми першокласників: красивих, радісних і схвильованих!

На лінійці особлива увага була приділена і тим, кого цей перший дзвоник востаннє покликав за парти — одинадцятикласникам. Вони привітали малечу, подарували горщики-обереги та надали щирі поради: берегти традиції своєї родини, Ліцею, рідної України!
На свято завітали Буратіно, Мальвіна та Вередулька, які створили казкову атмосферу.
У чисте блакитне небо полетіли повітряні кульки, а з ними мрії дітей про щасливий 2017–2018 навчальний рік! Нехай він буде цікавим і успішним!
За доброю ліцейною традицією 11-класники провели іменинників сьогоднішнього свята – наймолодших учнів – на перший у їхньому житті урок.

Зі святом вас, наші першокласники!

Нехай ваша стежина знань буде радісною і повною приємних сюрпризів!
Терпіння, натхнення і нових звершень випускникам!
Усім учням Ліцею успіхів у навчанні та цікавих справ!
Бажаємо вчителям здоров’я та творчої наснаги!