Архів за Січень, 2014

УВАГА!

0001

Через сильні морози у столичних школах призупинять заняття

У Департаменті освіти і науки, молоді та спорту інформують – у зв’язку з чисельними зверненнями батьків щодо роботи загальноосвітніх навчальних закладів у період низьких температур, відповідно до Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, прийнято рішення про призупинення занять 31 січня та 1 лютого 2014 року у закладах освіти міста Києва. Відновлять заняття – 03 лютого 2014 року.

Під час тимчасового призупинення навчально-виховного процесу профільний департамент рекомендує:

- у разі звернень батьків – створити умови для організованого перебування учнів;
- перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних та спортивно-масових заходів;
- провести роз’яснювальну роботу серед учасників навчально-виховного процесу щодо поведінки в умовах низьких температур;
- вжити заходів щодо забезпечення виконання навчальних програм шляхом запровадження елементів дистанційного навчання.

http://pechersk.kievcity.gov.ua/news/1102.htmlCемінар “Методика складання міжнародного екзамену FCE”

29 січня 2013р. у нашому ліцеї для учнів 11-х класів було проведено семінар “Методика складання міжнародного екзамену FCE”-”Boost Your Students’ Motivation with Cambridge English: First for Schools”
Семінар було проведено консультантом екзаменаційного департаменту Кембриджського університету Дариною Сіжук.
Cambridge English Schools-це унікальний інноваційний проект, започаткований експертами двох департаментів Кембриджського університету, а саме: видавництвом Кембриджського університету (Cambridge University Press) та екзаменаційним департаментом Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment). Обидві організації мають широкий досвід та відмінну міжнародну репутацію.
Учні 11-х класів мали змогу ознайомитися з усіма видами завдань для даного екзамену. Консультант Дарина Сіжук привернула увагу учнів до типових помилок, які роблять учні під час іспиту.
Також було проведено семінар по методиці складання даного екзамену і для вчителів. Консультант докладно пояснила підготовку до складання екзамену FCE. Вчителі взяли активну участь у роботі з запропонованими текстами для читання; обмінялися думками щодо написання творчих робіт та виконання граматичних завдань.
Дарина Сіжук чітко пояснила відмінність складання екзамену FCE від інших міжнародних екзаменів. Це допоможе вчителям та учням правильно обрати той міжнародний екзамен, де учні зможуть показати найкращі результати.
Наприкінці семінару методист запропонувала вчителям необхідну літературу та інтернет ресурси для кращої підготовки учнів до складання цього екзамену.