Архів за Травень, 2013

УРА! ПЕРЕМОГА!

Trophy


Взято тут mylnye-grezi.ru

Проект “Енергоефективні школи”. НАДІЄМОСЯ!

proekt

28 травня 2013 року відбулась заключна конференція «Проект ДТЕК «Енергоефективні школи: результати впровадження у м. Києві та перспективи поширення в Україні».

Конференція проходила у столичному Будинку Вчителя.

Одинадцять навчальних закладів м. Києва представляли власні проектні пропозиції щодо покращення теплового комфорту та енергозбереження.

Організатори та доповідачі конференції:

Заярна Юлія Олександрівна – провідний спеціаліст зі сталого розвитку Дирекції із зовнішніх зв’язків ДТЕК;
Литвиненко Марина Олександрівна – менеджер з корпоративної соціальної відповідальності Дирекції комунікацій ПАТ «Київенерго»;
Батичко Олена В’ячиславівна – начальник відділу загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА);
Тормасов Руслан Юрійович – к.е.н., доцент Київського національного університету будівництва та архітектури, керівник проекту «Енергоефективні школи», виконавчий директор, Інститут місцевого розвитку;
Сафіуліна Кадрія Рашитівна – к.т.н., доцент Харківського державного університету харчування та торгівлі, старший консультант проекту «Енергоефективні школи», Інститут місцевого розвитку;
Колієнко Анатолій Григорович – к.т.н., професор Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка, консультант проекту «Енергоефективні школи», Інститут місцевого розвитку;
Шевченко Олена Миколаївна к.т.н., головний енергоменеджер НТУУ «КПІ», консультант проекту «Енергоефективні школи», Інститут місцевого розвитку.

Учні, вчителі Ліцею міжнародних відносин №51 м. Києва представляли власну проектну пропозицію з підвищення енергоефективності та покращення теплового комфорту великого спортивного залу.

Проектну пропозицію презентували учні:

Криніна Олена – учениця 8 – Б класу;
Безгубенко Богдан – учень 10 – А класу;
Григораш Анастасія – учениця 10 – А класу;
Голубій Назар – учень 10 – А класу.

На заключній конференції були присутні:

Шевцова Світлана Михайлівна – директор Ліцею міжнародних відносин №51;
Байкова Світлана Юріївна – заступник директора Ліцею міжнародних відносин №51 з навчально виховної роботи;
Власюк Олена Віталіївна – вчитель географії та економіки Ліцею міжнародних відносин №51 ;
Лиховид Ольга Валеріївна – вчитель географії та економіки Ліцею міжнародних відносин №51.

Черговість виступів навчальних закладів визначалось жеребкуванням. Ліцей міжнародних відносин №51 представляв власну проектну пропозицію у першій половині дня, під № 2.

Після презентації кожної проектної пропозиції учасники конференції задавали питання авторам. Членів журі та учасників конференції цікавили проблеми, які виникали під час теплоаудиту шкільних приміщень, матеріали, обладнання,необхідні для реалізації проекту, фінансове забезпечення проектної пропозиції.Увага! Увага! Увага!

1Продовжується набір до 1 та 10 профільного ( економічного) класів ліцею.

За довідками звертатися за телефоном 044 253 54 23Вітаємо зі cвятом “Останній дзвоник”!

Звернення лідерів учнівського самоврядування Ліцею 51 до випускників:

Ліцей як великий потік, чиста вода, джерело енергії, думок, мрій, талантів. Швидко навчаються учні, з маленьких стають дорослими, змінюються рідні обличчя, але як береги залишаються вчителі, молодші учні приймають традиції, прагнення до успіху, рухаються далі, до нових ідей, результатів, досягнень, перемог.

Кожен день, проведений вами в Ліцеї, не був просто днем. Кожен урок, кожна хвилина залишали свій відбиток у вашій душі, так, як і ви, залишали відбиток у душі Ліцею. Протягом вашого навчання ви завжди були частиною цієї величезної сім’ї – школи. Кожен ваш вчинок, кожна думка залишаться тут, в наших серцях, а у ваших серцях завжди житиме пам’ять про Ліцей.

Любі випускники! Ви завжди відігравали значну роль у житті ліцею. До речі, про ролі! Ви – наші улюблені театрали. Ми із захопленням спостерігали за вашими успіхами у театрі, з радістю ходили на ваші вистави і з нетерпінням чекали на нові. Ви – невід`ємна частина усіх шкільних концертів і заходів. Ви були для нас світлом, гідним прикладом і добрими друзями. А «Театр – студія 51» – це унікальна команда, яка 10 років перемагала у конкурсі театральних колективів Печерського району «Кришталевий каштан», а в цьому році перемогла і в міському конкурсі «Срібне джерело».

11 років… Важко повірити, що вони так швидко пролетіли. Скоро ви знайдете нові заняття, нових друзів, нове життя, але ми закликаємо вас ніколи не забувати те місце, звідки починався ваш життєвий шлях. Покоління змінюють одне-одного дуже швидко, але саме цю зміну поколінь ми і називаємо життям. Життям, яке створювали в нашому Ліцеї ви, життям, яке будуть створювати подальші покоління – ми. І ми обіцяємо бути гідними і не підвести в першу чергу Вас.

Сьогодні один з найвідповідальніших днів у вашому житті. Сьогодні ви прощаєтесь з Ліцеєм і робите крок в нове, дивовижне і непередбачуване доросле життя. Ваші емоції не дано зрозуміти жодному з нас, учнів Ліцею.

Але ми дуже хочемо, щоб ви пам’ятали: куди б ви не йшли, де б ви не були, двері Ліцею завжди будуть для вас відчинені. Тут вас люблять і чекають, тут ви завжди вдома.«Кришталевий каштан-2013 на Печерську»

У квітні на Печерську відбувся фестиваль театральних колективів «Кришталевий каштан-2013». Своє мистецтво та творчі доробки продемонстрували 25 творчих колективів закладів освіти.

Учні Ліцею міжнародних відносин №51 показали глядачам дві вистави:

«Кентервільський привид» за мотивами новели О.Уальда (англійською мовою) та

«Кіт у чоботях» за мотивами казки Ш.Перо (французькою мовою).

Авторитетне журі визначило лауреатів фестивалю. Вистава «Кіт у чоботях» (художній керівник –вчитель французької мови Павлова Н.Л.) виборола Гран-прі у старшій віковий категорії. Вистава «Кентервільський привид» ( художні керівники – заступник директора з іноземних мов Байкова С.Ю. та вчитель музики Ассаул В.Є.) отримала перше місце у старшій віковий категорії.

Вітаємо переможців!