Архів за Лютий, 2013

«Сучасна освіта в Україні – 2013»

IMG_4116Дякуємо всім, хто відвідав виставкову експозицію ЛМВ 51, який брав участь у XVІ Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013» з 25 по 27 лютого в Київському палаці дітей та юнацтва.

За участь та високі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу національної системи освіти України наш ліцей було нагороджено дипломом та подякою.

подяка диплом


Виставка «Країна майстрів»

28 лютого в київському палаці дітей та юнацтва відбулась всеукраїнська виставка «Країна майстрів». Захід такого напрямку відбувається вже втретє. Від розмаїття представлених робіт і технік виконання розбігалися очі: тут тобі і писанка, і вироби з соломи та лози, і макети визначних будівель, і моделювання техніки, макет вугільних шахт з діючими елементами, автори найкращих робіт Малої академії наук, вихованці станції юних натуралістів з вирощеними у них тваринами та рослинами. Івано-Франківськ представляв бісероплетіння, Харків – ляльку – мотанку… всього не перерахуєш. Марія Салієнко, учениця Ліцею міжнародних відносин зі своїм керівником  Ольгою Валеріївною Лиховид (учитель географії ліцею 51) представляли на виставці Київський міжнародний центр дитячо – юнацького туризму. Демонстрували виконання виробів (на прикладі ялинкових прикрас) у техніці пап’є – маше. З матеріалами виставки ознайомились президент України Віктор Федорович Янукович і міністр освіти Дмитро Табачник, та дали високу оцінку цьому заходу. Виставка «Країна майстрів» стала знаменною ще й тому, що саме з цього заходу розпочинається проголошений у нашій державі рік юних талантів.«Кубок Печерську»

27 лютого в приміщеннях палацу дітей та юнацтва Печерського району відбулось змагання зі спортивного орієнтування у закритих приміщеннях. Учасниками змагання були учні четвертих та п’ятих класів. Всього зібралася 31 команда з навчальних закладів Печерського району. Змагання проходили в два етапи: на першому етапі команди демонстрували вправність в орієнтуванні, а на другому конкурували в брейн-рингу. Наш ліцей представляло дві команди з учнів 5 класу (Зеліков Денис, Кармазін Володимир, Котвицька Юлія, Опатерна Катерина, Петрова Олександра, тимошенко Даніїл) під Керівництвом Ольги Валеріївни Лиховид. Команди виступили дуже успішно, впевнено посівши І та ІІ в орієнтуванні.«Сучасна освіта в Україні – 2013»

Ліцей міжнародних відносин бере участь у XVІ Міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013» з 25 по 27 лютого в Київському палаці дітей та юнацтва (м. Київ, вул. І. Мазепи, 13).

25 лютого 2013 року об 11:00 відбулося урочисте відкриття виставки, організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України.

Форум «Сучасна освіта в Україні – 2013» зібрав найкращі навчальні заклади Києва і України, управління освіти, заклади післядипломної освіти, міжнародні навчальні центри, видавництва та компанії – лідери інформаційно – комунікаційних технологій. Виставка є найбільшим майданчиком для презентацій інноваційних проектів, обміну досвідом, обговорення актуальних проблем та творчих змагань.

Запрошуємо вчителів, батьків, учнів та всіх бажаючих відвідати нашу виставкову експозицію з 10.00 до 17.00.Міжнародний день рідної мови

21 лютого в ЛМВ номер 51 традиційно святкували Міжнародний день рідної мови.

DSC_0227


Було проведено:

1) Урок-диспут «Скільки я знаю мов, стільки разів я людина» (10-А, 11-А)
2) Урок-лінгвістична гра «Треба слову радощів додати» (7-А,7-Б,6-В)
( Шаповалова Тетяна Іванівна)
3) Свято «Вертайсь, рідна мово, у серце народу» (5-ті класи)
( Кулик Тетяна Михайлівна)
4) Поетична світлиця «Времена года в стихах русских поэтов» (7-А, 7-В, 6-А)
( Клименко Людмила Володимирівна)
5) Урок-свято «Мова моя калинова» (5-Б)
( Мельник Ганна Яківна)
6) Урок-роздум «Мово рідна, слово рідне» (6-А)
(Мілоста Наталія Миколаївна)
7) Поетична вистава «Когда я вернусь…» (8-Б)
(Скрипкіна Лариса Степанівна)
8) Музично-поетичний вечір «Все починається з любові…» (11-Б)
( Рудик Ірина Миколаївна)[Галерею не знайдено]

Це ще раз засвідчило , що як не існує веселки без різнобарв’я кольорів, так не існує людства без барвистого вінка мов, однією з кращих квіток якого є наша українська мова – державна мова України.