Архів за Вересень, 2012

День Європейських Мов

26 вересня у Ліцеї міжнародних відносин № 51 відбулось святкування Дня Європейських Мов. Учні 8-х класів представили свої творчі роботи.
День мов
Групи учнів 8-Б та 8-В класів учителя англійської мови Постоєнко О.Г.продемонстрували свій перший фільм про мови різних країн Європи, та про слова, які кумедно звучать та перекладаються по-українськи.
Учні 8-А класу під керівництвом вчителя англійської мови Фомічової О.С. та учні 8-Б та 8-В класів під керівництвом вчителя англійської мови Нестеренко Н.В. показали свої комп’ютерні проекти під назвою «Європейські мови у сучасному світі», у яких відобразили різноманітність мов. Cвято мало інтерактивний характер. Ведучі запропонували аудиторії ( а це були учні 5-х класів) відповісти на питання щодо столиць європейських держав та їх мов.Почесні гості в ліцеї

Британська Рада в України передала комплекти нових мультимедійних навчальних матеріалів для вчителів англійської мови Ліцею міжнародних відносин та шкіл Печерського району.

Акція відбулась в рамках програми заходів, приурочених до  20-ої річниці роботи Британської Ради в Україні.

У понеділок 24 вересня  у Ліцеї міжнародних відносин №51 відбулася урочиста церемонія передачі та презентації  цих  навчальних матеріалів.

DSC_1425

У заході брали участь заступник Глави Місії Посольства Великої Британії в Україні Мартін Дей, директор Британської Ради в Україні Мартін Дауел, представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, інших виконавчих органів освіти, учні та вчителі  Ліцею і навчальних  закладів Печерського району.

Читати далі… »Олімпійське Свято

Тиждень фізичної культури та спорту.
У Ліцеї міжнародних відносин № 51 було проведено Олімпійське свято, спортивні змагання  між командами 5-х класів.

На святі були присутні почесні гості:
-          директор Олімпійського комітету в м. Києві Артишевський Валерій Миколайович,
-           срібна Олімпійська чемпіонка з легкої атлетики, чемпіон світу – Самойлова Тетяна,
-           чемпіон світу з баскетболу Акунський Олександр Васильович,
-          голова управління Міжнародного фонду інвалідів, кавалер ордену за заслуги ІІ-ІІІ ступеня,
учасник естафети Олімпійського вогню 2004 року Подрязан Микола Миколайович,
-          олімпійський чемпіон з плавання, срібний чемпіон олімпійських ігор, чемпіон світу та Европи Денис Селантьєв.
Яскраві виступи команди КВК, гімнастичного тріо та дуету танцюристок надали заходу гарного, веселого  настрою. Олімпійське свято було організовано та проведено на високому професійному рівні.  Вчителі фізичної культури Маришкіна Р.О., Жигалюк О.Є., Накорчемна А.Є. та Молла А.М. ретельно підготували команди та провели справжнє спортивне cвято, яке надовго запам’ятають учасники змагань, вболівальники та гості.[Галерею не знайдено]

WarCraft Version Switcher Самое главное можно патчить даже с новой версии на старую, без переустановки WarCraft’a.. Также, если что-то не понятно, можете почитать гайд по WarCraft Version Switcher и задать в теме любые вопросы. Раздел и патчи для варкрафта.Ярмарок гуртків

На початку навчального року кожен учень може вибрати справу по душі. Під час проведення Ярмарку гуртків учням запропоновані різні можливості розвивати свої таланти за допомогою гуртків Ліцею, спортивних секцій, Школи лідерства, вокальних та театральних колективів.

До Ліцею з запрошеннями та інформацією завітали представники творчих колективів Печерського Палацу дитинства та юнацтва, Центру розвитку «Винахидник», клубу «Журналист», клубу бальних танців «Шанс», музичної школи, ансамблю бандуристів, Школи мистецтв…

IMG_3264 IMG_3270 IMG_3263 IMG_3268


Виставка квітів

До Дня 21 річниці незалежності України ліцеїсти приготували чудові композиції з квітів з тонким смаком, глибоким змістом, вишукані та позитивні, святково прикрасили рідний Ліцей.