Архів за Грудень, 2011

Участь у Різдвяному ораторському турнірі у Москві

Наприкінці грудня учні 11А класу Анатолій Шклярук і Олексій Мартинчук взяли участь у Різдвяному ораторському турнірі у Москві.

Читати далі… »Науково-пошукова конференція

Науково – пошукова конференція

«Моделі компетентного випускника 11-річної школи»

(15 грудня 2011 року, м. КИЇВ)

Реформування освіти в Україні є частиною процесу оновлення освітніх систем, що відбуваються останні двадцять років у європейських країнах і пов’язані з  компетентнісним підходом до змісту освіти.  Компетентність як ключ до оновлення змісту освіти розглядалась на науково – пошуковій  конференції «Моделі компетентного випускника 11-річної школи», яка  відбулася   15 грудня 2011 року  в Ліцеї міжнародних відносин №51.    Організаторами конференції виступили Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Управління освіти Печерської  районної в місті Києві державної адміністрації, Ліцей міжнародних відносин №51.

У конференції брали участь науковці, вчителі-практики, випускники Ліцею, батьки ліцеїстів, учні Ліцею та шкіл Печерського, Голосіївського, Оболонського районів м.Києва.

2

На конференцію приїхали представники шкіл – партнерів Ліцею міжнародних відносин  № 51: Першої міської гімназії м. Черкас, Ліплявського навчально- виховного  комплексу   Канівської районної ради Черкаської області.

Науково- методична Рада Ліцею міжнародних відносин №51  розробила Модель компетентного випускника, де були визначені ключові компетенції  для учнів Ліцею. Модель компетентного випускника Ліцею міжнародних відносин №51 була презентована в доповіді директора  закладуШевцової Світлани Михайлівни, кандидата філософських наук.

11

Читати далі… »Вітаємо

OMПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ ОЛІМПІАДИ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА!

ЦИРКАЛЮК МАРГАРИТА, учениця 10-Б КЛАСУ – І МІСЦЕ

ПЕШКО ОЛЕКСАНДР, учень 6-А КЛАСУ – ІІ МІСЦЕ

CYRKALIUK PESHKO