Освячення писанок для захисників України

content_dsc_8768 Учні Ліцею міжнародних відносин № 51 разом з дітьми українських громад зі всього світу підготували великодні подарунки для воїнів Операції Об’єднаних сил у рамках Всесвітньої акції «Миротворча писанка», яка присвячена святу Світлого Воскресіння. Організатори акції – Національна рада жінок України та Світова Федерація Українських жіночих організацій.

До цієї масштабної акції долучився Святійший Патріарх Філарет. Він освятив писанки, які були підготовлені дітьми, та передав їх українським воїнам. Святійший Патріарх Філарет привітав усіх з Воскресінням Господнім та звернувся з проханням і надалі підтримувати захисників України та їхні сім’ї ділом, словом і молитвою.
Заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Ярослав Сподар подякував дітям, які своїми руками зробили великодні сувеніри для захисників України. Нацгвардійці найближчими днями доставлять ці дитячі великодні сувеніри воїнам, які боронять Україну на Донбасі. Ці писанки матимуть функцію захисного амулету, підсиленого дитячою любов’ю, вірою та надією на мир, а також освяченого українською церквою.


Про акцію у ЗМІ:

Espreso.TV

Укрінформ

Національна гвардія України

Церква.Інфо