Щоденник 5


4 березня

0007

Увага! Конкурс на кращі задачі з теми «Енергетика»


Що може бути краще за «мову» цифр?Мабуть цифри, як ні що інше, можуть так точно виразити, створити уяву, відобразити сутність. Вчитель математики нашого Ліцею Шевцова Олена Петрівна оголошує конкурс на кращі задачі з теми «Енергетика». До участі в конкурсі запрошуються учні 9 –х класів.

Кращі задачі будуть опубліковані на сайті Ліцею міжнародних відносин № 51.

IMG_1250 5b

5 березня

0002

Проблеми споживачів тепла (факультатив)


Відбулось п’яте заняття з факультативного курсу «Основи теплопостачання та теплозбереження». Тема заняття «Проблеми споживачів тепла». Заняття для ініціативної групи учнів 6 – 8 класів проводила Рекконен І. О., вчитель біології.

Учні розглянули питання необхідності соціологічних досліджень для визначення проблем споживачів тепла. Які методи соціологічного опитування використовують робітники ЖКГ, як створити анкету для опитування, як відібрати респондентів – на ці та інші питання були отримані відповіді під час заняття.

Вчитель зазначив, що проблеми споживачів та теплопідприємства тісно пов’язані між собою. Подача тепла тісно пов’язана з наявністю пробок у системі опалення будинку та квартири. Самовільне втручання в систему опалення може призвести до розбалансування опалювальної системи та аварії.[Галерею не знайдено]


6 березня

7

Переможці конкурсу


Першими переможцями конкурсу на кращі математичні задачі з теми «Енергетика» стали учні 9 – А класу Богдан Луговець та Євген Довгопол.

IMG_1417

Задача № 1

Із 27 країн – учасниць 9 країн використовують виключно вітрові електростанції для забезпечення себе електроенергією. Який відсоток країн використовують тільки ВЕС?

Задача № 2

Капітал Запорізької АЕС становить (умовно) 1 260 000 грн. 8 % від цієї сума АЕС витрачає на заробітну плату робітникам (за 6 місяців). А 4 % – на освітлення приміщення (за 6 місяців). Скільки грошей витрачає АЕС (за умов, що вона не отримує прибутку) на освітлення і заробітну плату протягом року? (Богдан Луговець)

Задача № 1

Один завод витратив на засоби з енергозбереження 200 000 грн., а інший завод – на 50 000 грн. менше. На скільки відсотків менше, другий завод витратив на енергозбереження?

Задача № 2

Продуктовий магазин витрачає щомісяця 2 000 грн. на електроенергію, а власник кіоску з газетами – в 4 рази менше. На скільки відсотків власник кіоску платить менше ніж власник магазину?

Задача № 3

Кондитерська фабрика витратила на засоби зі збереження електроенергії 60 000 грн. За планом вона мала витратити 40 000 грн. На скільки відсотків більше, фабрика витратила ніж планувалося? (Довгопол Євген)


7 березня

0261

Вітаємо!!!!

Вітаємо всіх учасників проекту «Енергоефективні школи» з ВЕСНОЮ!
Весна – найпрекрасніша пора року. Весна пробуджує в душі щирі, ніжні почуття.
Весна змінює все. Разом з пахощами квітів, вона приносить надію на краще.

Іде весна – королева по світу,

Співає на всі голоси,

Заквітчує землю прогріту,

Творить дивні картини краси.


Щоденники ( 11.12 — )
Читати далі »