Конференція ЮНЕСКО

.

Команда Ліцею міжнародних відносин №51  представила  Печерський район   м. Києва  на ХІХ Всеукраїнській конференції  учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

18-21 лютого 2018 року у рамках ХІХ Всеукраїнської конференції для учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні відбулась сесія імітаційної рольової гри «Модель ЮНЕСКО» «Сталий туризм задля розвитку: на шляху до гарантованого споживку, справедливого суспільства, надійного збереження планети», яка була присвячена підсумкам оголошеного ООН Міжнародного року сталого туризму задля розвитку. Гру «Модель ЮНЕСКО» організовано під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Команда Ліцею міжнародних відносин №51 представила Печерський район м. Києва на грі «Модель ЮНЕСКО» – 2018.

Варто зазначити, що брати участь у конференції мали змогу лише команди-переможці відбіркового етапу гри, а це 18 команд з 69 шкіл – учасниць проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» в Україні. У відбірковому етапі конкурсанти повинні були розробити проект на тему «Пропиши свій рідний край на туристичній мапі світу!», відзняти короткий відеофільм «Моя школа – туристичний об’єкт: мандруймо, насолоджуймося, поважаймо» та викласти роботи на сторінці Facebook, виконати велику кількість інших завдань. Учні ліцею працювали під керівництвом заступника директора Байкової С.Ю. та вчителя географії, керівника Клубу ЮНЕСКО ліцею Власюк О.В.
Гра проводилась на базі МДЦ «Артек», що знаходиться в Пущі Водиці. Ліцей представила команда у складі учнів 10-го класу Доброхлоп Єлизавети, Мельника Антона, Постоєнко Марії та керівника – вчителя географії Власюк О. В. Програма конференції була надзвичайно насичена та цікава. Майбутні дипломати пройшли інтелектуальний квест, дотримувалися дрес-коду, демонстрували ораторські здібності та лідерські якості. Учасники імітаційної гри проводили наради, дискусії, створювали коаліції. Учні набули безцінного досвіду офіційного спілкування та ведення переговорів. Юні дипломати були залучені до конструктивної дискусії щодо економіки та екології сталого туризму, знайшли нових друзів, отримали незабутні враження.