ХVІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

1 28 – 29 листопада 2014 року відбулася ХVІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО
“Модель ідеального суспільства за Шевченком: освітні ініціативи ЮНЕСКО задля гармонізації відносин уполікультурному світі відповідно до принципів «Нового гуманізму»“, яка була присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Конференція проходила під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО на базі Технічного ліцею (м. Київ, вул. Тампере, 9). Практичну підготовку заходу було покладено на гуманітарну гімназію “Гармонія” (м. Київ).
Мета конференції – залучити учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні до конструктивної дискусії щодо шляхів впровадження ідей Тараса Шевченка в сучасній Україні та сконцентрувати увагу на співпраці шкіл ЮНЕСКО Сходу та Заходу, Центру та Півдня нашої держави задля реалізації основних пріоритетів концепції «Нового гуманізму»: солідарності, сприяння миру та діалогу засобами освіти та комунікації.
У конференції взяла участь команда Ліцею міжнародних відносин №51 під керівництвом заступника директора з навчально – виховної роботи С.Ю Байкової: Олена Криніна – 10-А клас, Лада Сорокіна – 9-В клас.
Команда Ліцею взяла участь у синквейн – естафеті «Український проект». Конференція проходила у формі пленарного та секційних засідань. Олена Криніна була активною учасницею проектної студії «Роль жінки у суспільстві за Т.Г.Шевченком та гендерні ініціативи ЮНЕСКО». Лада Сорокіна представила роботу Ліцею у Конструкторському бюро моделей «Освіта як пріоритет розвитку суспільства: співзвуччя поглядів Т. Г. Шевченка та ЮНЕСКО». Вона отримала диплом за активну участь у конференції.
[Галерею не знайдено]Дякуємо організаторам конференції !