Дистанційне навчання

unnamed

У різноманітності – еволюційний шлях до результативності.

Час звітувати про тиждень дистанційного навчання, яке організовано вчителями Ліцею міжнародних відносин № 51. Звісно, звичний формат навчання ми усі вимушені були оперативно змінювати. Але вчителі нашого Ліцею швидко зорієнтувалися, карантинний березневий тиждень були на зв’язку з учнями у форматі on- line, а класні керівники спілкувалися ще й з батьками.

Стисло про те, які платформи та інформаційно комунікативні інструменти використовували вчителі Ліцею міжнародних відносин №51:

1. Для повідомлення ресурсу, який треба відкрити, вивчити, виконати, про час та механізм приєднання до відео-конференції – Viber, Skype.

2. У чатах надавали рекомендації для вивчення нової теми, перегляд навчальних відео на YouTube, відкриті уроки, які транслюються на каналах TV (Рада,  ТРК «Київ»);

3. Для створення тестових завдань та виконання тестів – авторські розробки занять Бойко М.В. на основі програми MOODLE, сайти “На Урок”, EdEra;

4. Для організації відео – конференцій та консультацій – Zoom.us, Goodle Classroom, Skype тощо.

5. Вчителі іноземних мов англійської, німецької та французької, використовували специфічні ресурси: osvita.ua, classtime.com, learnenglish.britishcouncil.org.

Під час канікул вчителі вивчали сучасні платформи, сайти, інструменти – все, за допомогою чого ми почнемо з понеділка нову чверть, в оновленому дистанційному форматі.

Адміністрація та вчителі Ліцею міжнародних відносин № 51 отримали знання під час участі у Конференції з тематикою «Інтернет-ресурси у навчальному процесі», вебінарах «Використання сервісу Zoom для проведення дистанційних занять», «Створення онлайнового освітнього середовища під час карантинних заходів» на сайті освітнього проекту «На урок» https://naurok.com.ua, дистанційно пройшли навчання на освітній платформі Міністерства цифрової трансформації України:  Освітній серіал (6 серій) для вчителів про навчання на карантині з інформацією, як організувати комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, про такі сервіси, як-от Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші. https://osvita.diia.gov.ua


Це стисло. Дякуємо за увагу!!!