Архів за Вересень, 2020

Новітня бібліотека EVORANK

Гарна новина! Наші талановиті учні в минулому році перемогли в конкурсі учнівських проектів EVORANK Громадського бюджету. Ми з вами голосували за гарну ідею учнів поповнити бібліотеку Ліцею міжнародних відносин № 51. Проект “Новітня бібліотека” нарешті завершився, ми отримали книжки, які “заблукали” під час весняного карантину. Ківа Віра, Калюжний Олександр, Дунаєв Нікіта – дякуємо вам за наполегливість. Дякуємо Басовському Володимиру та Ірині Маржан.


Сніданок 24 вересня для учнів 1-4 класів Ліцею

Сніданок 24 вересня для учнів 1-4 класів Ліцею міжнародних відносин № 51 був такий: слива, смачний сендвіч, солодкий чай. На обід за кошти батьків: нарізка овочева (помідор, огірок, зелень), борщ зі сметаною, м’ясо по-французьки, рис відварний білосніжний, булочка паризька та фруктовий компот. 25 вересня п’ятничний сніданок для учнів 1-4 класів Ліцею міжнародних відносин № 51 – солодка слива, запечена картопля, сендвіч з чіабати, з листом салата, запеченим томатом, шніцелем натуральним з риби. На обід – суп овочевий зі сметаною та зеленю, биток зі свинини, макарони, булочка “паризька”, фруктово-ягідний компот.Харчування в Ліцеї

21 вересня в Ліцеї міжнародних відносин № 51 на сніданок для учнів 1-4 класів йогурт, булочка із сиром, слива та какао – корисно та смачно. На обід (за кошти батьків) нарізка з томатів, огірків та зелені, суп картопляний з гречаною крупою, плов з м’яса свинини, компот фруктовий та булочка “паризька”. Смачного! Бажаємо здоров’я.Кожного дня смачно!

Ранковий сніданок 17 вересня для учнів 1-4 класів Ліцею міжнародних відносин № 51 простий та смачний – сендвіч з чарівною булочкою, свіжими овочами та котлетка зі свинини, смажена картопля та чай. На обід гороховий супчик, свіжі овочі, каша кус-кус, котлетка, фруктовий компот та “паризька булочка”. Діти задоволені.Смачного!

16 вересня учні 1-4 класів Ліцею міжнародних відносин № 51 отримали смачний та корисний сніданок – какао, йогурт та млинці “як у бабусі”. На обід свіжі овочі, булочка, суп овочевий з зеленим горошком та сметаною, куряча відбивна з картопляним пюре, компот.