Архів за Січень, 2019

Пам’ятаємо!

На Аскольдовій могилі
Поховали їх —
Тридцять мучнів українців,
Славних, молодих…
На Аскольдовій могилі
Український цвіт! —
По кривавій по дорозі
Нам іти у світ.
На кого посміла знятись
Зрадника рука? —
Квітне сонце, грає вітер
І Дніпро-ріка…
П.Тичина

29 січня 2019 року виповнюється 101 рік з події, коли студенти, юні захисники Української Народної Республіки, власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху – бій під Крутами.
У Ліцеї проведено уроки мужності, присвячені пам’яті цій трагічній події, з переглядом відеофільму «Лист без конверта».ЛІЦЕЮ — 100!


Ліцею міжнародних відносин № 51
Печерського району міста Києва
– 100 років!

Ліцей міжнародних відносин є правонаступником середньої школи № 51, історія якої починається з 19 року XX століття.


За 100 років багато родин поєднали мрії про майбутнє своїх дітей з навчанням у нашому славетному закладі. Тисячі випускників пишаються тим, що джерелом їх життєвого успіху став наш Ліцей.
Ми з радістю готуємось до цієї знаменної події.
Запрошуємо приєднатися до створення святкової атмосфери – об’єднати наші спогади про минуле та проголосити наші мрії про майбутнє.
Будемо раді отримати ваші листи, фото- та відео-матеріали за адресою:
e-mail:irl51_kiev@ukr.netМісце зустрічі змінити неможливо!!!

Дорогі наші випускники!

За традицією, яка існує не одне десятиріччя, в першу суботу лютого в актовій залі Ліцею міжнародних відносин № 51 відбудеться зустріч випускників Ліцею ювілейних років:
1954,1959, 1964, 1969, 1974, 1979, 1984, 1989, 1994, 1999, 2004, 2009, 2014.

Ми чекаємо на Вас 2 лютого 2019 року о 15-00 у рідній школі!Усім! Усім! Усім!

До рідного ліцею ведуть усі дороги,

А ліцей чекає на рідних дітей.

Відкиньте усі справи, забудьте всі тривоги,

Приходьте, прилітайте на наш ювілей!

Тим, для кого Ліцей міжнародних відносин № 51 є дорогим та рідним домом, взяти до уваги: 27 лютого 2019 року о 14:00, у палаці культури МВС відбудуться урочистості на честь ювілею.
Запрошуємо учнів, батьків, випускників долучитися до підготовки та святкування 100-річчя середньої школи №51 – Ліцею міжнародних відносин №51!
Ми створюємо Літопис ліцею, хочемо доповнити його інформацією про досягнення випускників нашого навчального закладу про досягнення випускників нашого навчального закладу- «Гордість Ліцею міжнародних відносин № 51», «Шкільні династії».
Можливо, про когось із Вас, шановні випускники, чи ваших друзів, однокласників у нас неповна інформація. Поділіться нею, будь ласка, для нашого шкільного музею. Будемо вдячні за цікаві фотографії часів Вашої юності.
Кажуть, що школа багата своїми учнями. Тож давайте створимо цей «капітал» і відсвяткуємо 100 річчя так, щоб було що передати наступним поколіннями! Слідкуйте за новинами!

З повагою та надією на співпрацю,
Рада самоврядування Ліцею міжнародних відносин №51Правовиховна робота

В рамках впровадження програми «Шкільні офіцери поліції» старшим інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Києві, старшим лейтенантом поліції Занюк Лідією Борисівною було проведено заняття з учнями 7-8 класів на тему:
«Протидія булінгу в дитячому середовищі»
та лекція для адміністрації і класних керівників ліцею «Булінг та закон».


Протягом першого семестру з учнями 6,8,9,11 класів ліцею рядовим поліції Т. Мельником були проведені профілактичні лекції у рамках правового лекторію з таких тем: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх»,
«Правила безпечної поведінки в мережі»,
«Профілактика кібербулінгу в учнівському середовищі»
.


В рамках акції «Безпечна дорога до школи» у вересні та січні ліцей відвідали шкільні офіцери поліції Л.Занюк та В.Полюхович, які провели з учнями початкової школи навчальні заняття з правил дорожнього руху та безпечної дороги до школи. Діти з великим задоволенням познайомились з діяльністю патрульних поліцейських та отримали відповіді на свої запитання.